Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση των μελών του Forum


ak2

Recommended Posts

Θεσσαλονικείς

Τι λέτε για αύριο 17:00 στο mediterranean cosmos στο Fridays έξω;

Θα είναι μια ηλιόλουστη μέρα αύριο. 8-)

 

θετική ψήφος απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι μέσα (Αθήνα).

 

Χάρη, από σήμερα για αύριο μου φαίνεται πολύ βιαστικό και δε θα μαζευτείτε.

 

Αν είναι να γίνει, να το κανονίσουμε από τώρα πχ για μερικές μέρες μετά (ή έστω αμέσως μετά το Πάσχα μια και μέσα στις γιορτές θα σκορπιστούμε λίγο). Να προλάβει να μαθευτεί και να κανονίσουμε και τις δουλειές μας έγκαιρα. Για να μαζευτούμε και να έχει επιτυχία η συνάντηση.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι μέσα (Αθήνα).

 

Χάρη, από σήμερα για αύριο μου φαίνεται πολύ βιαστικό και δε θα μαζευτείτε.

 

Αν είναι να γίνει, να το κανονίσουμε από τώρα πχ για μερικές μέρες μετά (ή έστω αμέσως μετά το Πάσχα μια και μέσα στις γιορτές θα σκορπιστούμε λίγο). Να προλάβει να μαθευτεί και να κανονίσουμε και τις δουλειές μας έγκαιρα. Για να μαζευτούμε και να έχει επιτυχία η συνάντηση.....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο anka.

Σκέφτηκα ότι το "γοργό και χάριν έχει" αλλά φαίνεται ότι "όποιος βιάζεται σκοντάφτει".

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο anka καλύτερα να γίνει αργότερα και πιο συντονισμένα. Ίσως κάπου στο κέντρο που θα βόλευε τους περισσότερους αν και τώρα με τις συγκοινωνίες πας όπου θες. Αν δεν απεργούν βέβαια. Άρα να είμαστε stand by για μετα το πάσχα και ξαναμιλάμε εμείς της Αθήνας?? Και μετά το καλοκαίρι μια μαζική συνάντηση στο Βόλο!! στη μέση της απόστασης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.