Μετάβαση στο περιεχόμενο

Scia Engineer (πρώην ονομασία: ESA PT)


Recommended Posts

βασικα τι ενοεις?..το κλασικο που κανεις ειναι το εξης: πας document >πατας ok>μετα στο επομενο παραθυρο κατω πατας new και σου ανοιγει ενα αλλο παραθυρο new document item εκει εχει τα παντα,κλικαρεις αυτο που θελεις να εμφανιζεται στο τευχος και πατας add,και το διαμορφωνεις οπως εσυ θελεις, αν θελεις μπορεις να αλαξεις και τους τιτλους στο αλλο παραθυρο που θα σου ανοιξει(για παραδειγμα μεταφραση στα ελληνικα).διαλεγεις εικονες που θελεις να βαλεις (που εχεις ηδη αποθηκευσει πρωτα galery picture).μπορεις να το απθηκευσεις και σαν tamplate για να το χρησιμοποιεις παντα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και γω για τις απαντησεις..

 

 

Μηπως, λεω μηπως υπαρχει κανενα template με μεταφρασμενο το τευχος??

 

Αν δεν υπαρχει, θελετε να το αργανωσουμε να το κανουμε τμηματικα, μεχρι να γινει απο την εταιρεια???

Link to comment
Share on other sites

σωστος terry,πολυ καλη η ιδεα σου!εγω σκεφτομουν να το κανω ετσι και αλλιως μονος μου,τωρα αν υπαρχει και βοηθεια ..ακομα καλυτερα!!!!!η μεταφραση του τευχους ειναι απαραιτητη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει,να κανουμε την μεταφραση..δηλαδη να κανουμε ενα πρωτυπο..να το σωσοuμε σαν taplate απλα ο καθενας θα κανει απο ενα κοματι , ...η εγω τελικα δεν καταλαβα καλα...:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.