Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι γίνεται με το emichanikos;


belbos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

A , και κάτι άλλο.

Τα p.m. μπορούν να διαβαστούν εκεί. Υπάρχει και δημόσια δήλωση.

Ίσως το ίδιο ισχύει και εδώ αλλά δεν έχει λεχθεί ακόμα δημόσια.

Επίσης υπάρχει ερώτημα που έχει κατατεθεί στην Αρχή Προστασίας Προσωπικών δεδομένων για την ανωνυμία της ομάδας μηχανικών που έχει την ιδιοκτησία.

 

εδώ οι mods και από όσο ξέρω οι smods δεν μπορούν να διαβάσουν π.μ

Link to comment
Share on other sites

Σε δικό του forum κάναμε συζητήσεις για το σύλλογο πάνω από 20 άτομα.

Και ξαφνικά το Πάσχα έπεσε το forum και χαθηκαν όλες οι δημοσιεύσεις και οι ζυμώσεις για το σύλλογο.

Τυχαίο ;;;;.......Δεν νομίζω.

 

Εννοείς τον P.....; (οι τελείες αντιστοιχούν στον αριθμό των γραμμάτων που λείπουν).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν όντως έγινε έτσι αλλά πολλές συμπτώσεις , ρε παιδιά.

Έτσι εύκολα πέφτουν τα forum και χάνονται οι δημοσιεύσεις;

Aς μας πει κανένας διαχειριστής.

Κι εδώ υπάρχει η δυνατότητα από admin αλλά δεν ταιριάζει στo χαρακτήρα του Εngineer.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν γίνεται στα "ξαφνικά". Ούτε πιστεύω ότι χάθηκαν οι δημοσιεύσεις. Κάπου θα είναι καταχωνιασμένη η database. Εντάξει κι εμένα με είχε πλησιάσει ο Χ. αλλά του είπα ότι χωρίς τους υπόλοιπους δεν το κουνάω ρούπι. Τέλος πάντων. Μαθήματα για το μέλλον είναι αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έναν ξέρω σίγουρα ότι ανήκει εκεί.

Σε δικό του forum κάναμε συζητήσεις για το σύλλογο πάνω από 20 άτομα.

Και ξαφνικά το Πάσχα έπεσε το forum και χάθηκαν όλες οι δημοσιεύσεις και οι ζυμώσεις για το σύλλογο.

Τυχαίο ;;;;.......Δεν νομίζω.

 

Σε παρακαλώ πολύ να ανακαλέσεις.

 

edit: Και ναι free rigid εδώ και τώρα !!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τώρα ποιος είσαι που θίχτηκες;

 

ΥΓ.1 Κάτι πρέπει να γίνει με τους διπλούς λογαριασμούς!

ΥΓ.2 FREE RIGID_JOINT

Link to comment
Share on other sites

Πέρισυ ο acnt αποτέλεσε την ασπίδα του Εngineer στις καμικάζι επιθέσεις του Χ...

Πρότεινε και έκανε πράξη (κάτι που αργεί πολύ στο michanikos) πολλά πράγματα που βελτίωσαν το forum.Συνολικά είχε πάνω 4.000 μηνύματα και με τους 3 λογαριασμούς του (acnt , nilescrane , el carbon).

Kαι για το ευχαριστώ μπαναρίστηκε πολλές φορές για off topic μηνύματα στο thread KOYBENTA !!!

 

Εντάξει,το ξέρουμε ότι τον αγαπάς!!!!!!Κ εγώ τον αγαπάω!!:lol:

 

 

@ nik , δεν είναι τυχαίοι οι κανόνες συμμετοχής.

 

Βασικά δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ τυχαίοι.Είναι φτιαγμένοι από αυτόν κ το δικηγόρο του εξ' αρχής,προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

 

ΓΕΝΙΚΑ ΤΩΡΑ

 

Θα σας θυμήσω την απαράδεκτη ρατσιστική συμπεριφορά του στο forum του προς τους συντονιστές του michanikos,όοοοοοοοολες αυτές τις κουβέντες στο hidden των ΔΜ πριν τα Χριστούγεννα (4.000 ποστς που καταργήθηκαν μέσα σε ένα βράδυ.....),όοοοοοοολα αυτά τα σκέρτσα με τις χατζάρες στους συντονιστές του michanikos να παραιτηθούν από ΔΜ,όοοοοοολη αυτή τη διαδικασία της ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΗΣ για τη δημιουργία συλλόγου μέσα στο Α=Π=Ι=Σ=Τ=Ε=Υ=Τ=Ο χρονικό διάστημα του ενός μήνα(1 χρόνο παίρνει η ΠΙΟ γρήγορη αντίστοιχη διαδικασία στο Πρωτοδικείο Αθηνών),όοοοοοοοοολα αυτά τα τελεσίγραφα που λες κ απευθύνονταν σε υπαλλήλους,το χωρίς ΚΑΜΙΑ προειδοποίηση κατέβασμα του φόρουμ μέσα σε ένα βράδυ επειδή ένιωσε πληγωμένος κ προσβεβλημένος,επίσης ένα πράγμα που με εξόργισε με την ΑΘΛΙΟΤΑΤΗ συμπεριφορά του απέναντι στο ΜΑΚΑΡ ( κ στους υπόλοιπους συντονιστές βεβαίως,μόνο που με το ΜΑΚΑΡ δεν είχε καμία προσωπική διένεξη ούτε αφορμή,πράγμα που δείχνει το χαρακτήρα του........),κ τέλος το ΘΡΑΣΣΟΣ να λέει ότι θα παρακρατηθούν οι δωρεές λες κ δεν ξέρουμε από φορολογική νομοθεσία κ από ίντερνετ να τον κρεμάσουμε στο δευτερόλεπτο.

 

Και τέλος κλείνω:

 

Μιλάμε για ένα χρήστη που προσέφερε ΠΑΡΑ πολλά στην κοινότητα την περίοδο που ήταν ενεργός,ένα πολύ ευγενικό άνθρωπο (το ένα του πρόσωπο) ο οποίος προφανώς ΖΟΡΙΖΟΤΑΝ να φαίνεται ευγενικός,ένα πανέξυπνο ιντερνετάκια με αρκετή θέληση να στήσει κάτι καλό,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ να υλοποιήσει κάτι χωρίς να γίνει ρεζίλι (προσωπική μου γνώμη αυτή).Κ για να μην παρεξηγηθούμε,δεν δυσφημίζω το emichanikos ως φόρουμ,ειλικρινά πιστεύω ότι είναι αρκετά καλοστημένο κ θα συμμετείχα αν δεν είχα προσωπικό θέμα,απλά λέω κάποια πραγματάκια για το φίλο μου το Harry (έχω κ εγώ ένα φανταστικό φίλο από τα νησιά κέιμαν,έτσι τον λένε,τυχαίο?δεν νομίζω......).Εγώ τον υπερασπιζόμουν μέχρι τελευταία στιγμή............

 

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ,ΔΙΟΤΙ Ο zavi όταν νευριάζει,μουλαρώνει κ δεν ξεχνά τίποτα.(αυτό ισχύει κ για τον κολλητό μου,ξερετε ποιόν)

 

@Diophantos:καλή συνέχεια φίλε.........

 

Αυτά κ ΤΕΛΟΣ με αυτή την ιστορία,δεν ξαναασχολούμαι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.