Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι γίνεται με το emichanikos;


belbos

Recommended Posts

Eγώ έκανα σήμερα και διαγράφηκαν αυτόματα.Τώρα στα downloads δεν ξέρω τι έχει κάνει.Πάντως έκαναν αρκετοί αίτηση και σε κάποια θέματα δεν βγάζεις νόημα.

Σε μερικά φσίνεται το ίδιο άτομο να ρωτάει και να απαντάει έχοντας 4-5 συνεχόμενα post.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ ζήτησα να διαγραφεί ο λογαριασμός μου και όλα τα προσωπικά μου στοιχεία που έχουν καταχωρηθεί.

Πήρα αυτοματοποιημένη απάντηση για διαγραφή λογαριασμού και δεν αναφέρει τίποτε για τα προσωπικά μου στοιχεία.

Νομίζω ότι κάποιοι από εμάς είχαν καταθέσει προσωπικά στοιχεία, για διάφορους λόγους, και αναρωτιέμαι εάν αυτά διαγράφηκαν ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κάνω αίτηση και ενώ έλεγε μέχρι σήμερα, από το πρωί δεν βλέπω τον ανάλογο σύνδεσμο...τί γίνεται;;;

 

Πέρασε η προθεσμία. Υπήρχε "τελεσίγραφο" για να γίνει η σχετική αίτηση σε τυποποιημένη φόρμα ως εχθές (αν θυμάμαι καλά) .

 

Εγώ ζήτησα να διαγραφεί ο λογαριασμός μου και όλα τα προσωπικά μου στοιχεία που έχουν καταχωρηθεί.

Πήρα αυτοματοποιημένη απάντηση για διαγραφή λογαριασμού και δεν αναφέρει τίποτε για τα προσωπικά μου στοιχεία.

Νομίζω ότι κάποιοι από εμάς είχαν καταθέσει προσωπικά στοιχεία, για διάφορους λόγους, και αναρωτιέμαι εάν αυτά διαγράφηκαν ή όχι.

 

Και με μένα το ίδιο έγινε. Αμφιβάλλω κι εγώ αν διαγράφηκαν. Δύσκολο και να αποδειχθεί ότι έγινε. Η αυτοματοποιημένη απάντηση είναι γενικότατη και δεν βγαίνει άκρη τι θα γίνει με τα προσωπικά στοιχεία του μέλους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κάνω αίτηση και ενώ έλεγε μέχρι σήμερα, από το πρωί δεν βλέπω τον ανάλογο σύνδεσμο...τί γίνεται;;;

 

Υπάρχει στο thread emichanikos.

Aπλά το εξαφάνισε από την αρχική σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Aπλά το εξαφάνισε από την αρχική σελίδα.

 

Το μετέφερε εδώ.

 

Μαιτρ στα κόλπα και τα ταχυδακτυλουργικά.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση προσωπικών δεδομένων δεν πρέπει να σταλεί βεβαίωση ότι διαγράφτηκαν;

 

Πως είναι δυνατόν να υπάρξει άλλη βεβαίωση. Πρέπει να σταλεί στον καθένα που να λέει ρητά ότι διεγράφησαν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.