Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάριο ΕλΕΜ - Χανιά 8 και Ηράκλειο 9 Μαρτίου 2010


Recommended Posts

Από το Ενημερωτικό Δελτίο (τεύχος 2574) του Τ.Ε.Ε.

 

Θέμα: Πρακτικοί Τρόποι Επισκευών-Ενισχύσεων Κτιρίων από Ο.Σ.

 

Εισηγητές: Κυλάφης Πέτρος | Κυριακόπουλος Ιωάννης

 

(Στο τοπικό κτίριο Τ.Ε.Ε. και ώρα 6:30 μ.μ. - 9:00 μ.μ.)

 

Για δηλώσεις συμμετοχής: [email protected] (e-mail) ή 210-4082157 (fax) | μόνο μέλη Τ.Ε.Ε. - πλήρη στοιχεία

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν εμεις οι μηχανικοι τε μπορουμε να παρακολουθησουμε? Ρωταω εδω γιατι στα επανειλημενα mail που εστειλα για προηγουμενα σεμιναρια δεν πηρα απαντηση και μου φαινετε λιγο υποπτο...

Link to comment
Share on other sites

Στα δικα μας σεμιναρια λοιπον να βαζουμε και μεις ''μονο μελη ΕΤΕΕΜ''. Ωραια λογικη ο καθενας το μαγαζακι του....

Απο μονοι σας επρεπε να καταδικαζετε τετοιες λογικες. Για να ξεφυγει το ΤΕΕ απο την νοοτροπια της κλικας πρεπει εσεις οι ιδιοι να αρχισετε να αντιδρατε.

Link to comment
Share on other sites

Προς αποφυγή παρεξήγησης, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι δε χάνει κανείς τίποτα να παραβρεθεί και διαπιστώσει αν γίνει δεκτός ή όχι. Επίσης, εγώ απλά παρέθεσα πληροφοριακά την ανακοίνωση όπως αυτή περιγράφεται στο Ενημερωτικό Δελτίο του Τ.Ε.Ε. - τεύχος 2574, σελίδα 71. Και προσωπικά δεν έχω κανένα κόλλημα με την Τ.Ε. ή ακόμα και αυτούς που δεν έχουν ακαδημαϊκή εκπαίδευση αλλά τρέφουν από μόνοι τους ενδιαφέρον για το αντικείμενο της Μηχανικής!

 

Και ούτε ανήκω σε (ή διαφημίζω) καμία Τ.Ε.Ε. παράταξη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν υπάρχει περίπτωση.

Αν ζητήσουν θα αρχίσουμε μαζί τις φάπες.

Που σίγουρα δεν θα ζητήσουν.

Είναι σοβαροί άνθρωποι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.