Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Να ρωτήσω, γτ δν μου δίνεαι η δυνατότητα να δώσω φήμη σε συναδέλφους ενώ έχω πάνω απο 30 βαθμούς? Πρόκειται για bug ή για αλλαγή των απαιτούμενων πόντων εμπειρίας που θα πρέπει να έχεις μαζέψει για να βαθμολογεις???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Θα το δούμε το θέμα σας.

 

Πρέπει να μας επισημάνετε , αν γίνεται, τα thread μέσα στα οποία προσπαθήσατε να δώσετε φήμη και δεν σας επέτρεψε το σύστημα.

 

Ευχαριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διατύπωσα σωστά το πρόβλημα μου!!!!

 

Το πρόβλημα είναι ότι αυτή την ασημί ''ζυγαριά'' δν την εμφανίζει σε κανένα αλλο προφίλ περα του δικού μου! Αρα δν έχω την δυνατότητα να δώσω σε κανένα σύναδελφο, ανεξάρτητα από το thread!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι αυτό συμβαίνει διότι μάλλον προσπαθείτε να δώσετε φήμη σε θέματα που έχει απενεργοποιηθεί η δυνατότητα χορήγησης φήμης, όπως η Κουβέντα και ο Χώρος Χαλαρής Κουβέντας.

 

Στο παρόν θέμα βλέπεται αυτή τη "ζυγαριά" (εικονίδιο φήμης) που λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν διατύπωσα σωστά το πρόβλημα μου!!!!

 

Το πρόβλημα είναι ότι αυτή την ασημί ''ζυγαριά'' δν την εμφανίζει σε κανένα αλλο προφίλ περα του δικού μου! Αρα δν έχω την δυνατότητα να δώσω σε κανένα σύναδελφο, ανεξάρτητα από το thread!

 

 

Σχετικά με την αδυναμία απόδοσης φήμης που παρατηρήσατε , φήμη δίνουν μέλη με 30 πόντους φήμης και 100 δημοσιεύσεις.

 

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας και ζητούμε συγνώμη που δεν ήταν σαφές.

 

Μόλις φθάσετε τις 100 δημοσιεύσεις , θα μπορείτε να αξιολογήσετε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για πολύ καιρό, δεν γράφει τα μηνύματά μου η αρίθμηση. Ούτε στο κουβέντα, ούτε σε άλλα νήματα?

Και η φήμη τώρα άρχισε να μετράει. Πριν είχε σταματήσει?

Έχει απενεργοποιηθεί και η ειδοποίηση μηνυμάτων?

Μπορείτε σας παρακαλώ να κάνετε κάτι για τα προβλήματα που έχω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.