Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Ε ρε παιδιά , οι ελάχιστες πέφτουν , δουλειές δεν υπάρχουν και καθόμαστε και ασχολούμαστε με τη φήμη λές και εξαργυρώνεται στο ταμείο του ΤΣΜΕΔΕ ή σε κανένα supermarket . ΕΛΕΟΣ !

 

Όσον αφορά τις υπογραφές κάποιων , ίσως μη έχοντας μόνιμη εργασία ή απασχόληση , αρέσκονται στο να "παίζουν" και να προκαλούν. Τον ελεύθερο χρόνο του ο καθένας τον διαθέτει κατά βούληση . Έπιασαν και ζέστες , μπορεί να πάει και για κανένα μπάνιο...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

skafos,

καποιοι εχουν παρα πολλα ποστ και εχουν μαζεψει πολλους ποντους, Δες τον gvarth. Φανταζεσαι να ηταν απλο μελος και να επαιρνε ολους αυτους τους ποντους; Ο Γιάννης λεει "Είναι ενδιαφέρον πάντως να ξέρεις ποιοι σου δίνουν φήμη" αλλα εγω θα ελεγα "Είναι εκνευριστικο να μην ξέρεις ποιοι σου δίνουν φήμη". Τουλαχιστο για εμενα.

 

Τελος, για το θεμα των υπογραφων, επισης ειναι οπως τα λες... Αλλα ειμαι ο πρωτος που καταλαβαινει και δικαιολογει καποιες συμπεριφορες, οποτε δεν θα πεσω στην λουμπα να ασχοληθω μαζι του, αφου με περίσσιο "θαρρος" στοχοποιει εμενα κι καποιον άλλο, δίχως να μας κατονομαζει, προσπαθωντας να δημιουργησει κατασταση και να πει αυτα που θελει να πει... Απλα, ας καταλανει ο καθε αινιγματικος πως με την υπογραφη αυτη ξεσπα με το ιδιο παραληρημα το οποιο κατηγορει.

 

Εχω αναφερει το θεμα και εχω ζητησει την αφαιρεση της υπογραφης αυτης και ελπιζω να γινει συντομα. Αλλα μεχρι εκει, διοτι τα δικα μου τα... "παραληρηματα" εχουν στοχο μονο mods και ποτε μελη κι επειδη τα παραληρηματα ειναι ανθρωπινα και -ως ενα βαθμο- θεμιτά.

 

Αντε, ας ξεσπασει κι αυτος -οπως αλλωστε εκανα κι εγω- να τελειωνουμε.

Και, αινιγματικε, μην ντελλεσαι με την φημη... Θα σου την δινω εγω σε καθε ποστ σου...

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί κάπου σε έχασα .

 

Γράφεις :

 

skafos,

καποιοι εχουν παρα πολλα ποστ και εχουν μαζεψει πολλους ποντους, Δες τον gvarth. Φανταζεσαι να ηταν απλο μελος και να επαιρνε ολους αυτους τους ποντους; Ο Γιάννης λεει "Είναι ενδιαφέρον πάντως να ξέρεις ποιοι σου δίνουν φήμη" αλλα εγω θα ελεγα "Είναι εκνευριστικο να μην ξέρεις ποιοι σου δίνουν φήμη". Τουλαχιστο για εμενα.

 

 

Ποιά η σχέση της φήμης του gvarth του ΜΑΚΑΡ του ΓΙΑΝΝΗ του ilias κ.λ.π. με το γεγονός ότι δεν ξέρεις ποιοί σου δίνουν την φήμη. Ωραία, θα συμφωνήσω ότι είναι καλό να ξέρεις ποιος/ποιοί σου δίνουν την φήμη . Μάλλον μπερδεύτηκα και δεν κατάλαβα τι θα γινόταν αν κάποιος είναι απλό μέλος και "μάζευε" πολύ φήμη. Ο MAKAP δηλαδή που είναι απλό μέλος , έρχεται δεύτερος στη φήμη και ξεπερνά σε βαθμούς φήμης αρκετούς συναδέλφους που ανήκουν στην ομάδα συντονιστών ή υπερσυντονιστών , προκαλεί με τον τρόπο αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Οντως με εχασεις...

Δεν εννοω με κανεναν τροπο οτι υπαρχει κατι δόλιο στο πως απεκτησαν την φημη.

Απλα και κρινοντας με καθαρα προσωπικα κτιρηρια, αν ειχα 500+ ποντους φημη χωρις να ξερω απο ποιους, θα μου ηταν λιγο ενοχλητικο. Κι αυτο διοτι πολλες φορες η φημη ακολουθειται και απο σχολια τα οποια ειναι ανουσια οταν δεν ξερεις ποιος τα γραφει.

 

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω

γιατί είναι τόσο σημαντικό η φήμη και ο αριθμός των δημοσιεύσεων

μέσα απο το φόρουμ ψάχνουμε την επαγγελματική αναγνώριση ?????

μετράμε πόντους φήμης και δημοσιεύσεις όπως οι δημοσιογράφοι την ακροαματικότητα τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών εκπομπών?????

πιστεύει κανείς ότι ο παραπάνω πίνακας πραγματικά προσδιορίζει την ουσιαστική συμβολή των μελών του φόρουμ????

 

Δίκιο 100% έχεις και συμφωνώ όπως όλοι μαζί σου. Ρώτησα για να δω αν υπάρχει η δυνατότητα και όχι για ν αλλάξει κάτι εξαιτίας μου. Πάντως ευχαριστώ πολύ τον ilias.

 

Η βούληση μου για τη διαθεση του ελεύθερου χρόνου μου είναι να φτάσω το ρεκόρ του πατ ντε φλερ με τη μαούνα. 94 μπούρδες σε διατεταγμένη υπηρεσία με τις 61 σε κουβ + χαλ. κουβ. Ποσοστό 65%.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η βούληση μου ...είναι να φτάσω το ρεκόρ του πατ ντε φλερ με τη μαούνα.

Σου ειπα:

μη χωλοσκας!!!

Θα σε φτιαξω εγω σενιο να μην λες πατοφλωρο το παιδι...

Link to comment
Share on other sites

Οντως με εχασεις...

Δεν εννοω με κανεναν τροπο οτι υπαρχει κατι δόλιο στο πως απεκτησαν την φημη.

Απλα και κρινοντας με καθαρα προσωπικα κτιρηρια, αν ειχα 500+ ποντους φημη χωρις να ξερω απο ποιους, θα μου ηταν λιγο ενοχλητικο. Κι αυτο διοτι πολλες φορες η φημη ακολουθειται και απο σχολια τα οποια ειναι ανουσια οταν δεν ξερεις ποιος τα γραφει.

 

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

 

Συμφωνώ. Εγώ, μερικές φορές όταν έδινα φήμη, έγραφα το σχόλιο μου και υπέγραφα. π.χ. "Πολύ χρήσιμο ποστ. Γιάννης"....

 

...Μετά βαρέθηκα...απλά έδινα φήμη...:)

Link to comment
Share on other sites

ως επίσης, θεωρω πως θα έπρεπε κάθε download να ειναι και πόντος φήμης στον uploader αυτόματα.

 

Ειναι κατάντια να βλεπεις αρχεια με 400 downloads και 5-10 ευχαριστω.

 

Ma que γαϊδουριά...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.