Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογισμικό εγκατάστασης σχεδίασης - Κόστος


Giorgos46

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους Αυτο ειναι το πρωτο μου post μιας και ειμαι καινουργιος στο Sait Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Υπαρχει η ξερει κανεις καποιο λογισμικο ηλεκτρολογικης εγκαταστασης φωτησμου η κηνησης με τον υπολογισμο ,το κοστος, υλικον και χραιοση πελατη:|:|

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε στο forum.

 

Λογικό να θέλετε να μας κάνετε κάποια ερώτηση. Αρχικά διαβάστε τους Κανόνες συμμετοχής.

 

Την δημοσκόπηση την "ανοίξατε" κατά λάθος ; Όπως είναι διατυπωμένη , αυτό το συμπέρασμα προκύπτει.

 

Αν όχι , θα θέλατε να μας εξηγήσετε τι ακριβώς ζητάτε και το τι θέλετε να συμπεράνετε από τα αποτελέσματα που θα προκύψουν ;

Link to comment
Share on other sites

καταλαθος μπηκα στην δημοσκοπηση .εσυ ομος για να με κρινιης και να με παρεξηγης μου απαντας η θελεις να μου διξεις κατι πανο στο θεμα που ρωτο

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μέλος,

 

Πριν ακόμη καταλάβετε πως γράφουμε ένα post στο forum , ανοίξατε δημοσκόπηση για να ρωτήσετε στην ουσία για απορία σας, σας υπέδειξα να διαβάσετε τους κανόνες συμμετοχής .

 

Δεν σας έκρινα ούτε έγραψα κάτι που σας υποτιμά νομίζω. Αν την υπόδειξη την εκλαμβάνετε έτσι, δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.

 

Κάποιοι που γνωρίζουν το θέμα σας , θα απαντήσουν. Η δική μου επισήμανση αφορά την εκ παραδρομής εκ μέρους σας δημιουργία δημοσκόπησης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.