Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογισμικό για αμοιβές


sotiris13

Recommended Posts

μια ερωτηση παιδια τις αμοιβες εχετε μαθει και τις υπολογιζεται μονοι σας αγοραζοντας καποιο προγραμμα ή τις δινετε εξω σε καποιον φοροτεχνικο και τις βγαζει αυτος?

αξιζει να τις δινει εξω ή καλυτερα να παρεις ενα προγραμμα δικο σου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως σε κάθε περίπτωση ένα πρόγραμμα είναι λίαν απαραίτητο.

Θα σε ρωτήσει κάποιος πελάτης πόσο κοστίζει η τάδε περίπτωση ή η άλλη, δεν μπορείς να του πεις κάτσε να ρωτήσω τον άνθρωπο που μου τα βγάζει και θα σου πω. Δεν βγαίνει και καλή εικόνα πιστεύω έτσι.

Link to comment
Share on other sites

το βρίσκω βολικό, εφόσον δεν έχω αγοράσει ακόμη πρόγραμμα

 

όμως παρότι το καθυστερώ νομίζω πως είναι αναπόφευκτο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπον, εχω μια απορια τωρα. Μολις διαβασα το email του sotiris13 και την απαντιση της εταιριας και εμεινα με ανοικτο το στομα.

Απιστευτη σιμπεριφορα της INSOFT!

Το τι, πως και ποτε εστειλε ο sotiris13 email, τι του απαντιθηκε και τι του σταλθηκε δεν αφορα κανεναν σε κανενα φορουμ και το θεωρω απαραδεκτο.

Δηλαδη για να καταλαβω τωρα... το φορουμ ελεγχεται απο διαφορετικες εταιριες και γινεται και λογοκρισια τωρα?

Μια ερωτηση. Οταν καποιος ζηταει ενα demo δεν νομικα καλυμενος απο την αποψη να χρισημοπιηθουνε τα στοιχεια του ανοιχτα, οπως και αναφορες σε αυτα απο την εταιρια στην οποια τα εχει στειλει?

 

Συγνωμη για ορθογραφικα λαθη, αλλα εχω να γραψω ελληνικα κατι χρονια

Link to comment
Share on other sites

Το forum δεν ελέγχεται από καμιά εταιρεία και αυτό είναι το μεγάλο ατού του.

Πες μας πού είδες την λογοκρισία για να μπορέσουμε να σου απαντήσουμε.

 

Ο sotiris13 κατηγόρησε την εταιρεία (Insoft) για την συμπεριφορά της απέναντι σ' έναν δυνητικό πελάτη της και η εταιρεία θεώρησε σωστό να απαντήσει, καλώς κατά την προσωπική μου γνώμη αν και δε συμφωνώ με τον τρόπο που απάντησε. Για να τεκμηριώσει την απάντησή της έκανε αναφορά στα emails που έλαβε. Τίποτα μεμπτό κατά τη γνώμη μου. Έτσι κι αλλιώς δεν γνωρίζουμε αν αυτός που απάντησε είναι όντως η Insoft, ποιος είναι ο sotiris13, αν όντως έγινε ό,τι έγινε. Ο καθένας στο forum μπορεί να δηλώνει ότι είναι όποιος θέλει και να λέει πράγματα που απλά είναι στη φαντασία του. Αλήθεια, γνωρίζουμε εσύ whitenoise ποιος είσαι; Θα μπορούσες να είσαι ο sotiris13, θα μπορούσες να είσαι και ο ιδιοκτήτης μιας ανταγωνιστικής της Insoft εταιρείας. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.