Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περαίωση


Recommended Posts

σήμερα έμαθα από το λογιστή ότι όσων ο ΑΦΜ λήγει σε 38 θα ελεγχθούν (ανεπιβεβαίωτες οι πηγές του¨()

γνωρίζει κανείς κάτι?

ο zavi που περαίωσε όταν είπε ότι τον ενημέρωσαν ότι θα είναι στο ¨δείγμα¨ γνωρίζει κάτι παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου λήγει σε 09.

 

Οπότε δεν είμαι στο δείγμα,σύμφωνα με τα λεγόμενα 2 λογιστών.

 

Τώρα αν είμαι,ζήτω που καήκαμε,εγώ πάντως πλήρωσα γιατί είμαι κορόιδο κ γουστάρω να πληρώνω.Έτσι κ αλλιως,δεν θα μείνει κουνούπι όρθιο μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή,οπότε klein mein,θα βρεθούμε όλοι να κουβεντιάζουμε στη Τζαμάικα,πίνοντας cuba libre κ κάνοντας αέρα στους Γερμανούς τουρίστες του ΔΝΤ.

 

Μου φαίνεται πάντως,ότι ΠΟΛΥ αξία δίνετε σε αυτό το χρήμα.Ο άλλος 30 χρονών αυτοκτόνησε με το χαρτί της περαίωσης!!!!:lol:.Το χρήμα αυτό δεν είναι δικό σας ξέρετε.........το έχετε γλυτώσει εκατοντάδες φορές παλιότερα που δεν ζητάγατε αποδείξεις.......ή τουλάχιστον,το έχετε πληρώσει εσείς αλλά δεν το κατέθεσαν αυτοί που τους το δίνατε γιατί παζαρεύατε στο ΦΠΑ.......είμαστε ΟΛΟΙ συνένοχοι στο έγκλημα ξέρετε........

 

Οπότε,δώστε το να τελειώνετε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι,πειράζει,γιατί μοχίτος πίνουν μόνο οι γκόμενες.

 

Εσύ θα δοκιμάσεις το καινούριο κοκτέιλ pereosi.

 

2 ounces γρεναδίνη,1 ounce στρυχνίνη κ εισαι οκ,έτοιμος να πληρώσεις!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

όπως όμοια είχε πει και ο μέγιστος πρώην πρόεδρος του Αιγάλεω, με τον πατέρα σημερινού διαιτητή ποδοσφαίρου (και ο ίδιος παλαίμαχος διαιτητής):

το 22 να μην είναι και όλοι οι άλλοι να πάνε να ****** (με συγχωρείται κιόλας).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε συ.

 

Μπορεί κ το δικό μου.

 

Δεν με ενδιαφέρει.Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μην πάμε σε δραχμή,γαμώ τον κόσμο όλο γαμώ,γαμώ ό,τι έχω κ δεν έχω.

 

Ας μου κάνουν έλεγχο,χέστηκα.Λεφτά έχω,τους αγοράζω,τους πουλάω κ τους ξανααγοράζω κ τους βάζω στη σειρά να χοροπηδάνε σαν καλά λαγουδάκια που είναι.Είπαμε,είμαστε κράτος προδοτών,προδότης είμαι κ εγώ.

Link to comment
Share on other sites

3 ποτά στο ίδιο ποτήρι;

Πάνε αυτά, ξέχασε τα.

 

Ποτήρι άδειο θα κρατάμε και θα παρακαλάμε να βρέξει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.