Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια εσωτερικών διαρρυθμίσεων και ρυθμισμένος χώρος


civilman

Recommended Posts

Από το σχέδιο νόμου για την ποινική προστασία του περιβάλλοντος και το πλαίσιο παραγωγής και διαχείρισης αποβλήτων στην Βουλή (ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΦΕΚ ΑΚΟΜΗ!!!) αναφέρει τι γίνεται στις εσωτερικές διαρρυθμίσεις και τον 4014, στη σελίδα 33, παράγραφος 7: http://www.ypeka.gr/LinkClick.aspx?fileticket=s5Q2HWFmLCk%3d&tabid=367&language=el-GR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Εχω ενα ερώτημα για μια περίπτωση αλλαγής εσωτερικού σε υπόγειο καταστήματος (εγκατάσταση Η/Μ χώρου), αλλά έχω πελαγώσει σχετικά με το πού να την υποβάλλω! Μπορώ εδώ; Νομίζω ότι είναι το πιο σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα!!

Λοιπόν το ερώτημά μου: σε (νόμιμο) υπόγειο καταστήματος Υγ.Ενδ. εντός οικισμού, στην άδεια δείχνει (1995) διάφορες αποθήκες.

Στήν πράξη οι αποθήκες έχουν άλλη διαρρύθμιση και επι πλέον έχουν κατασκευαστεί τουαλετες προσωπικού και χώρος Η/Μ εγκαταστάσεων (λέβητας κλπ). Τι γίνεται; Μια ιδεα είναι να κατθέσει παράβολο και ναπροχωρήσει σε αναθεώρηση της παλιας άδειας για τις διαφοροποιήσεις, μιά και δεν υπάρχει κύρια χρήση. Ισχύει αυτό; Δεκτές και άλλες προτάσεις. Ευχαριστώ προκατ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.