Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

για μενα? δλδ πρεπει να κανω το μ@λ@κ@??.....στην ζωη μου δεν εχω μαθει να με πατανε και να κανουν καποιοι τους εξυπνακηδες...

 

εγκλημα και τιμωρια.....μπηως να τους κανω και αγαλμα ?

 

Δεν αναφέρομαι σε εσένα, ή τουλάχιστον δεν αναφέρομαι στην αντιμετώπισή σου. Αναφέρομαι στο ότι κάθεστε και ασχολείστε ακόμα υπό τέτοιες συνθήκες. Επειδή κάποιοι (πολλοί από ό,τι φαίνεται τελίκά) "συνάδελφοι" είναι καραγκιόζηδες και ρόμπες ξεκούμπωτες δε θα πέσουμε στο ίδιο επίπεδο με αυτούς. Ταχυδρομείο παιδιά. Υπάρχουν και όρια. Παραξεφτιλιστήκαμε...

Link to comment
Share on other sites

αλλου τα στελνω με ταχυδρομειο αυριο εχω εναν για μαρκοπουλο εναν για περισσο εναν για συγγρου...

 

αλλα αγια παρασκευη που ακομα δεν εχουν περασει αιτησεις που εχουν παρει εδω και 3 βδομαδες δεν τους στελνω....

αν τους περασουν 1 μαρτιου τι γινεται γιατι δεν νομιζω να πιστευει κανεις οτι θα κατσουν σουκου να περνανε αιτησεις.....

οπως επισης αν χαθουν μετα τι γινεται?

ενταξει εχω αποδεικτικο οτι παραλαβανε αλλα δεν θα εχω αποδεικτικο οτι μεσα ηταν και παραβολα (ταλλα τα ξαναβρισκω αμοιβες και φεμ κτλ)

 

ειναι θεμα καθαρα θεμα εμπιστοσυνης προς την συγκεκριμενη πολεοδομια....

 

 

 

ας μην μιλησω για συναδελφιλικια και ξεφυγουμε απο το θεμα....

 

υγ συναδελφο λες καποιον σε σεβεται και τον σεβεσαι....αν δεν υπαρχει σεβασμος για μενα ειναι αορατος...

Link to comment
Share on other sites

akius: Εγώ σκέφτομαι στους φακέλους που θα στείλω ταχυδρομικά (γιατί από εδώ και πέρα θα στείλω) να βάλω αντίγραφα των φορολογικών και μέσα μία διευκρίνιση με σφραγίδα μου που θα λέει: "Τα πρωτότυπα θα προσκομισθούν με την εξέταση του φακέλου". Έτσι πιστεύω είναι πιο καλό για όλους.

 

Παρεπιπτόντως όποιος ήταν σήμερα το πρωί στη Σωκράτους και είδε κάποιον να ωρίεται... εγώ ήμουν. Άλλωστε το γεγονός ότι μετά από 20 λεπτά άνοιξαν και δεύτερο πρωτόκολλο με δικαιώνει!

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή έρχεται η παράταση! Εγώ πριν της 24-2 δεν ξαναπάω σ΄ αυτές τις Πολεοδομίες... Και αν μέχρι τώτε οι άχρηστοι δεν έχουν βγάλει την παράταση, θα πάρουν φωτιά τα courrier των ΕΛΤΑ

http://www.youtube.com/watch?v=LCKeRzRkeQY

Link to comment
Share on other sites

....

Παρεπιπτόντως όποιος ήταν σήμερα το πρωί στη Σωκράτους και είδε κάποιον να ωρίεται... εγώ ήμουν. Άλλωστε το γεγονός ότι μετά από 20 λεπτά άνοιξαν και δεύτερο πρωτόκολλο με δικαιώνει!

 

 

"Σειρούλα θέλω μόνο, να διαγράφετε τα ονόματά σας στη λίστα και θα περάσουμε καλά !".

Link to comment
Share on other sites

"Τα πρωτότυπα θα προσκομισθούν με την εξέταση του φακέλου". Έτσι πιστεύω είναι πιο καλό για όλους.

 

χωρις προτοτυπο παραβολο κανονικα δεν περνεισ ουτε αριθμο καταχωρησης....τοχα σκεφτει....

 

μονο η αγια παρασκευη με αγχωνει ρε γμτ....μα να μην κρατανε τηνλιστα...δλδ σημερα 1 πες κλεινει και εισαι ο επομενος,,,,,δεν θαπρεπε να κρατησουν αυτη τη λιστα και να ξεκινησουν με τους υπολοιπους την αλλη μερα? ετσι καναν αργυρουπολη και ειχαμε ηρεμια....

 

φυσικα ξερουμε ολοι γιατι γινεται αυτο για το '''γρηγοροσημο'' αλλα ΔΕΝ ΠΛΕΡΩΝΩ ΡΕ ΓΜΤ

 

 

 

 

εδω σημερα εκλεισα αλλους 2 απο νοτια και δεν αγχωνομαι ΚΑΘΟΛΟΥ.....

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτόντως όποιος ήταν σήμερα το πρωί στη Σωκράτους και είδε κάποιον να ωρίεται... εγώ ήμουν. Άλλωστε το γεγονός ότι μετά από 20 λεπτά άνοιξαν και δεύτερο πρωτόκολλο με δικαιώνει!

 

έλα ρε συ...

Για να εκνευρίστηκες εσύ πρέπει να γινόταν της κολάσεως...

Link to comment
Share on other sites

Ποια λίστα?

Ποιο ραντεβού?

Ποια σειρά?

 

Τι λέει ο κύριος εκεί (ο χοντρούλης, στο δεξί γραφείο) που πρωτοκολλεί φακέλους κατά τις 8.00 ;

 

"ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ..."

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.