Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ζητήματα φόρτου στις Πολεοδομίες


cv98019

Recommended Posts

Οι "large", οι "υπεράνω", oi "εγώ δεν ασχολούμαι με το "άθλημα"", οι "χαΐστες". Σκοτώνονται στις ουρές για 150 ευρώ... Αυτό είναι το συνάφι μας...

Link to comment
Share on other sites

χθες βρηκα εναν γνωστο ''υπερανω'' σε ουρα.....του λεω πως και απο εδω?

 

αμηχανα μου λεει....ε για γνωστους μονο

 

καλα σε πιστεψαμε αχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Οι large, οι υπεράνω, στέλνουν τους νέους υπαλλήλους τους, που μόλις βγήκαν απ τη σχολή και στήνονται στην ουρά από τις 5 για να εισπραττουν αυτοί τα 200αρια....και τα παιδιά παίρνουν μισθό 3 ημιυπαίθριους καθαρά....τόσο large...

Link to comment
Share on other sites

εγω τον πιο ΚΥΡΙΟ τον ειδα αγια παρασκευη....ο ανθρωπος αν και εργοδοτης μουπε...θα μαλλαξουν 8 το πρωι καλη συνεχεια και καλο κουραγιο.....και μου λεει...εχω 2 υπαλληλους γυναικες με παιδια τι να τους πω...να ερθουν απο 5 το πρωι...λιγη ντροπη ...!!!

 

επισης μαναδες πατεραδες που φυλαγαν σκοπια για να ερθουν μετα τα παιδια τους...

 

τελικα επρεπε ναχα δεχτει την προσφορα των πεθερικων μου ;)

 

 

υ.γ ξυλο που επεσε θα μαθουμε?

 

υ.γ 2 πολλοι συναδελφοι γιναν συνεταιροι με μεσιτες...αλλοι με κατασκευαστες (καλα αυτο γινοταν πολλα χρονια)......αλλοι με συμβολαιογραφους !!!!.....και αλλοι με πολεοδομια (τμημα αυθαιρετων)

 

 

 

ενταξει πολλα τα σκηνικα....

Link to comment
Share on other sites

πολλοι συναδελφοι γιναν συνεταιροι με μεσιτες...

 

Πάρα πολλοί και γνωστοί μελετητές έγιναν μεσίτες. Τι να κάνουν ...αν έχεις οικογένεια...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.