Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής μελέτης ενεργειακής απόδοσης


Recommended Posts

Ο Π.Μ. υπογράφει ότι του δώσουν χωρίς να έχει τις γνώσεις τουλάχιστον να ξέρει αν είναι σωστά αυτά που υπογράφει? Όταν λέμε ότι είμαστε ο χειρότερος κλάδος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι συγγνώμη αλλά η ερώτηση μου ήταν συγκεκριμένη... Ερωτήσεις του τύπου "Πώς γίνεται να υπογράφει για κάτι που δεν εκπόνησε;" θεωρώ ότι είναι ρητορικές ή έστω σε βάση χιούμορ όταν έχεις δουλέψει σε γραφείο ή εταιρεία συνεργαζόμενος με διάφορες ειδικότητες μηχανικών...

Link to comment
Share on other sites

O Π.Μ. υπέγραψε, δεν εκπόνησε.

 

Σόρρυ για το τρολλάρισμα, αλλά η απάντηση σου είναι Ε Π Ι Κ Η ! Και πάλι μπράβο. Ο καθένας τη δουλειά του, άλλος να εκπονεί, άλλος να υπογράφει.  

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι συγγνώμη αλλά αυτά που αναφέρω τα ακούτε πρώτη φορά;;; Ή απλά εγώ μόλις επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι στον Άρη;;;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

έστω σε βάση χιούμορ όταν έχεις δουλέψει σε γραφείο ή εταιρεία συνεργαζόμενος με διάφορες ειδικότητες μηχανικών...

 

σε βάση χιούμορ πήγα προχθές σε γραφείο με διάφορες ειδικότητες γιατρών με εξέτασε ο οφθαλμίατρος αλλά την γνωμάτευση την υπέγραψε ο παθολόγος!!!  :smile:

 

Στην ερώτηση σου τώρα, την ενεργειακή μελέτη την υπογράφει ο μηχανικός που υπέγραψε τις ΗΜ μελέτες και ο μηχανικός που υπέγραψε τα αρχιτεκτονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ή απλά εγώ μόλις επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι στον Άρη;;;

 

Όχι εσύ καλά είσαι, οι υπόλοιποι που προσπαθούν να εργαστούν σύμφωνα με τη νομοθεσία είναι σαν να έρχονται από τον Άρη σε αυτή τη χώρα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.