Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πως πάτε από δουλειά;


maximos75

Recommended Posts

γεια σασ ειμαι καινουριο μελοσ... θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιοσ να μου πει αν και ποσο πιστευει οτι ειναι ευκολο να βρω δουλεια πανω στο αντικειμενο μου(μηχανικοσ περιβαλλοντος τει).. ειχα βρει μια αγγελια αλλα τελικα απο οτι ειδα στο φορουμ σασ προκειται για απατη(ιντεραμερικαν)και δεν σασ κρυβω οτι εχω απογοητευτει.. επισησ θα ηθελα να πω για οσουσ τυχον μηχανικουσ δεν το γνωριζουν το ιδιο απατη ειναι και οτι αγγελια υπαρχει με τηλεφωνο 9892.... και ειναι με διευθυνση στην πλατεια αττικησ λεωφορο λιοσιων 104....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 222
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακριβώς το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ !Σε δύο μήνες τελειώνω την πρκτική μου και παίρνω το πτυχίο μου και γενικώς ψάχνομαι!

Link to comment
Share on other sites

Με κάθε καλή πρόθεση... τί ακριβώς ξέρετε να κάνετε εσείς του Περιβάλλοντος;;;

Γιατί αν εξαιρέσεις τίποτε προφανείς θέσεις βιομηχανίας κλπ... που οι προσλήψεις είναι μηδενικές δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι...

Link to comment
Share on other sites

καλη και ευστοχη η ερωτηση σου.. υποτίθεται οτι κανουμε περιβαλλοντικέσ μελετεσ κατα κυριο λογο... γενικα οτι εχει να κάνει με α.π.ε και εχουμε και καποιεσ γενικεσ γνωσεισ στο μηχανολογικο σχεδιο autocad, μετεωρολογία, εργαστηρια αναλυσεων νερού, αποβλήτων...

Link to comment
Share on other sites

saltapidas, κακία... μεγάλη...

 

αθηνούλα μου, συνονόματη, στα Χανιά μηχανικός περιβαλλοντος δε παίζει να βρεις... δες κανά Ηρακλειο... Και υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πεις ότι σε πήρε και εσένα αυτός με την "πολλά υποσχόμενη επιχείρηση" με τα μονωτικά υλικά κάπου στη Ν. Σμύρνη;;;;

 

Αχαχαχαχαχα με πήρε κι εμένα αυτός δύο φορές μάλιστα!!!! Έχω ένα γραφείο κι επειδή δεν βλέπω προκοπή, λέω να κάνω τίποτα άλλο.....

 

Αν ενδιαφέρεται κανείς παίζω και ντιτζει και διοργανώνω πάρτυ στο σπίτι του μόνο με 232,53 ευρώ + ΦΠΑ!!

* Προτιμώνται υπόγεια και ημιυπαίθριοι για διοργάνωση εκδηλώσεων.....

Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι η κατασταση ηταν που ήταν ηρθε και ο καλλικράτης και την αποτελείωσε. Ειχα έργα (δημόσια) στο νότιο Αιγαίο και τωρα με τις αλλαγές εχουν χάσει τα αυγα και τα πασχάλια. Δεν λειτουργεί καμία υπηρεσία. Ψάχνουν απο που να κόψουν και πληρωμες.. next year... και μιλάμε για μεγάλα ποσά. Εχουμε και τον κάθε δήμαρχο να θέλει να βάλει τους δικούς του εργολάβους και απαιτει να σηκωθείς να φύγεις αναιμακτα. Η ουσια είναι πως 31-12-10 ειχα δουλεια για όλο το 2011 και σημερα τιποτα... μονο ενα μεγάλο ΦΕΣΙ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν δεν κάνουμε κινήσεις (και σε ατομικό επίπεδο πλέον) τελειώσαμε... Από τη στιγμή που πάμε και ψηφίζουμε μάλιστα κυβερνητικά υποστηριζόμενους και στους συλλόγους μας και στο ΤΕΕ μην περιμένουμε τίποτα ιδιαίτερο και από εκεί... Φωτεινή εξαίρεση ίσως αποτελεί ο ΠΣΔΑΤΜ που κάτι φαίνεται να σκαλίζει τον τελευταίο καιρό αν και με ηγεσία ΠΑΣΟΚ, αλλά και από εκεί δεν περιμένω πολλά πράγματα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.