Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαφορά στην αρχική ιδιοκτησία του μελετητή


Recommended Posts

user29

 

Ό,τι κ να σου λένε οι συνάδελφοι, οι οποίοι είναι μεγάλης φήμης κ σεβασμού, εγώ σου λέω ότι γίνεται.

 

Το έχω ξανακάνει.Μόνο που θα απαιτηθεί διόρθωση και ως προς την επιφάνεια.Πράγμα που σημαίνει ότι θα απαιτηθούν κ οι τίτλοι των ομόρων, κ πιθανόν διόρθωσή τους.Υπολόγιζε καμιά 5ετία για όλα αυτά στην καλύτερη, για να ξέρεις κ πόσο θα σου πάρει.

 

Ο Χορομίδης περιγράφει αναλυτικά τί ισχύ έχει ένα συμβόλαιο ιδιοκτησίας, καθώς κ το Σύνταγμα πώς την προστατεύει (λέμε τώρα.....)

 

Ο πελάτης σου είναι προφανώς άλλος ένας ηλίθιος κουτοπόνηρος νεοέλληνας, που όταν γίνονταν οι αναρτήσεις αυτός έπινε φραπέ κ ξυνόταν, κ τώρα τρέχει κ δεν φτάνει να κάνει δουλειά 5 ετών μέσα σε 1 μήνα.Τους ξέρω όλους αυτούς πολύ καλά, πίστεψέ με.Μόνο όταν πουλάνε τρέχουν σαν μουρλοί.Όλο τον υπόλοιπο καιρό, klein mein τζάμπα νεοελληνική μαγκιά κ ωχαδερφισμός.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.