Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καθαρισμός μπετονιέρας


ducatista

Recommended Posts

εχω μια μπετονιερα η οποια δουλευει ακομα μετα απο 10 χρονια χωριτηκοτητας περιπου 200 λιτρα. επειδη ομως μετα απο τοσα χρονια εχουν κολησει μπετα και λασπες απο λαθος καθαρισμους μετα απο χρηση της με αποτελεσμα να μην ανακατευει γρηγορα. για να μην καθομαι σιγα σιγα να βαραω με το σκεπαρνι και να μην εχω και καλο αποτελεσμα μηπως ξερετε καποια αλλη μεθοδο , η κανα υγρο πχ η οτισηποτε για να γινει σαν καινουργια στο εσωτερικο?

 

καθε γνωμη και αποψη σεβαστη

Link to comment
Share on other sites

Σκεπάρνι και πάλι σκεπάρνι. Με προσοχή, να μην στραβώσει η λαμαρίνα. Άμα φύγουν τα χοντρά, βάλε δυο κουβάδες χοντρό χαλίκι (σαν γροθιά) και άσ' το να γυρίζει...

Link to comment
Share on other sites

υδροκαθαίρεση με πίεση 9000 psi. Σε ενα τέταρτο έχεις τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι η υδροκαθαιρεση? το ρωταω για βρε αλεξη τα σκεπαρνι το εχω βαρεθει και κανω και πολυ ωρα ρε γαμωτο

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι η υδροκαθαιρεση? το ρωταω για βρε αλεξη τα σκεπαρνι το εχω βαρεθει και κανω και πολυ ωρα ρε γαμωτο
Υδροβολη, με πιεστικο μηχανημα νερου
Link to comment
Share on other sites

Κρουστικό εργαλείο πρώτα και σκεπάρνι μετά. Καλό είναι η μπετονιέρα να μην γυρνάει κατά την διάρκεια των εργασιών.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.