Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πριμοδότηση αθλητών για εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση


stayros

Recommended Posts

Ο Πανάρετος, αγαπητέ vaggelhs92, μια χαρά δουλειά κάνει που τα ξεσκεπάζει αυτά, και μια χαρά υπουργός είναι. Οι προηγούμενοι ήταν θλιβεροί κ τρισάθλιοι...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 33
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα τι ξεσκεπάζει???Άλλο ξεσκεπάζω άλλο επισημαίνω...Η παιδεία έχει πάρα πολλά προβλήματα, και τολμώ να πώ οτι αυτά που επισήμανε αποτελούν μια συντριπτικότατη μειοψηφία...

 

Για παράδειγμα, συζητάνε(αν δεν το έκαναν ήδη) να βγάλουν ΟΛΑ τα μαθήματα που αφορούν υπολογιστές απο το σχολείο...σε κάποιες χώρες μέχρι και ορισμένα μαθήματα autocad κάνουν στα σχολεία, και εμείς λέμε να βγάλουμε και το word...μια χαρά κάνει τη δουλειά του λέει, θα τρελαθούμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αυτά τα αίσχη τώρα τα ακούω. Ήξερα για τα νυχτερινά από παλιά αλλά αυτό για το Γου Σου, το Μπριτζ(!!!) και το τσιδομπάο δεν το πίστευα όταν το διάβαζα.

Link to comment
Share on other sites

Ναί και πόσοι αθλητές-μαθητές μπριτζ υπάρχουν στην Ελλάδα που έχουν διακριθεί πανελληνίως??Σίγουρα μόνο ένας...μπάς είναι γόνος βουλευτή αντίπαλου κόμματος και ο Πανάρετος το παίζει δικηγόρος του διαβόλου?Ίσως υπερβάλλω αλλά ας είμαστε λίγο ρεαλιστές...οποιοσδήποτε γονιός έχει λεφτά να στείλει το παιδί του να κάνει "μπριτζ" αλλά δεν τον στέλνει εξωτερικό για σπουδές πρέπει να είναι και λίγο, να με συγχωράτε, στόκος...

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

Βαγγέλη, εγώ που είδα τη φάτσα σου, το τρελόχαρτο το έχεις σίγουρο... Χαχαχαχαχα (εννοείται πως κάνω πλάκα, μια χαρά παιδί είσαι...)

 

Χα, Χα, Χα vaggelhs92 τι φωτογραφία είναι αυτή που έχεις στο facebook?

έχει πλάκα.

(ήταν 1 από τις 6 φωτογραφίες των 3.998 μελών του γκρουπ που εμφανίστηκαν στη σελίδα info, το μάτι μου πρώτα σε αυτήν έπεσε :) )

 

φίλος στο fb με την spgirl μετά από ομηρικές διαφωνίες στο forum :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν ήταν διαφωνίες, δέν έχω κάτι να αποδείξω ούτε κάτι να χωρίσω με κανέναν άλλο μηχανικό...όλα γνώμες είναι, και οι γνώμες όπως λέει και ένα μέλος του φόρουμ είναι σαν τις κω...ες.

 

Γιατί σε κανέναν δεν αρέσει η φωτογραφία που έχω στο προφίλ μου????Και είχα χαρεί τόσο όταν την έβγαλα...

Link to comment
Share on other sites

και οι γνώμες όπως λέει και ένα μέλος του φόρουμ είναι σαν τις κω...ες.

 

Δε ξέρω για σένα άλλα η δικιά μου γνώμη δεν είναι κω...η.

 

Άλλαξε φώτο... Νέο παιδί να είσαι σα τον Jack Nickholson στην Φωλια του Κουκου...

 

engineer_thess, είδες πόσο υπεράνω είμαι? Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύτεκνος, ανάπηρος, διανοητικά καθυστερημένος καί μένω σέ

παραμεθόρια περιοχή. Μπαίνω πουθενά? Κερδίζω τίποτα μόρια/ωάρια/πόντους?

 

.

 

Που να δεις και τι θα γίνει με τις ευεργετικές διατάξεις για αλλοδαπούς-μετανάστες που θα βάλουν για να τους βοηθήσουν να "ενσωματωθούν"...Θα δηλώνουμε όλοι Πακιστανοί (χαρά σε όσους Έλληνες έχουν λιγάκι σκούρο χρώμα επιδερμίδας) και οι κοπέλες θα κυκλοφορούν με μπούρκες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μη πάμε και στο άλλο άκρο και γίνουμε και ρατσιστές... Αν το παιδί του κάθε Πακιστανού είναι έξυπνο, γιατί να μην περάσει σε ελληνική σχολή?

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει για το έξυπνο παιδί του Πακιστανού. Λέει για το παιδί του εξυπνάκια Έλληνα που θα εκμεταλλευτεί τις διατάξεις για να μπει Ιατρική...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.