Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυθαίρετη τροχοβίλα από σκυρόδεμα


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΡΟΧΟΒΗΛΑΣ ΑΠΟ ΣΚΗΡΟΔΕΜΑ ΣΕ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΕΙΟ 5ΣΤΡΕΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 3 ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ 1/3 ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΔΟΜΗΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΟΠΟΤΕ Η ΤΡΟΧΟΒΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΗ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΩ,ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΝΩ.ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΧΩ ΄,ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ 67 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΚΡΕΜΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΩ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Παρατήρησεις:

-Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε.

-Χρησιμοποιείστε σωστή ορθογραφία και τόνους, τόσο στους τίτλους των θεμάτων όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων.

-Το παρον θα διαγραφει αν δεν διορθωθει.

 

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, terry

 

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό το βλέπω, πιο εύκολα κοτσάρεις στην τροχοβιλα από μπετό μια ανατροπή και κάνεις ψιλομεταφορές παρά αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που όπως λες δεν έχει γίνει καμιά σύσταση οριζόντίων και καθέτων και όλα είναι εξ αδιαιρέτου...μήπως είσαι κάτοχος του 1/3 από κάθε σπίτι και δεν το ξέρεις?Οσον αφόρα το ερώτημα σου δυσκολο οπως σου είπε και ο παραπάνω συνάδελφος.Αλλα κάλα ,για να χτίσουν οι αλλοι συνιδιοκτήτες στις οικοδομίκες αδειες εβάλες και συ την υπόγραφή σου,δεν είδες ότι δεν σου απόμένει τίποτα εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το «Μονιμοποιήσω» όποτε το ακούω πεθαίνω στα γέλια... :smile:

 

και ομως: ουδεν μονιμοτερον του προσωρινου.......

πήγαινε βρες πάντως κάποιο μηχανικό .το φορουμ ειναι αναρμοδιο μαλλον για την περιπτωση σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.