Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

4 λεπτά πριν, Atalantoss said:

Ναι. Δυστυχώς είδα παιδιά που στα 40 λεπτά ήταν στη μέση. Δεν ξέρω αν άφησαν αναπάντητες τις ερωτήσεις ή ξεκίνησαν να βάζουν στην τύχη.

Επίσης στα αγγλικά πήρε το μάτι μου 2-3 άτομα να μην ανοίγουν καν τα θέματα. Εκτός αν τα τελείωσαν στα δύο λεπτά, οπότε απολογουμα

Τι εννοείς 40 λεπτά? 25 λεπτά ήταν ο χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, SandMan said:

Τι εννοείς 40 λεπτά? 25 λεπτά ήταν ο χρόνος.

Ναι συγγνώμη. Απλά είχα στο μυαλό μου τις 42 ερωτήσεις για το χρόνο που έδιναν και μπερδεύτηκα στο γράψιμο.

Στα 22-23 λεπτά που τελείωσα εγώ κάποιοι διπλανοί μου ήταν ακόμα στη μεσαία στήλη απαντήσεων.

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Atalantoss said:

Ναι συγγνώμη. Απλά είχα στο μυαλό μου τις 42 ερωτήσεις για το χρόνο που έδιναν και μπερδεύτηκα στο γράψιμο.

Στα 22-23 λεπτά που τελείωσα εγώ κάποιοι διπλανοί μου ήταν ακόμα στη μεσαία στήλη απαντήσεων.

Δηλαδή σε 25 λεπτά βγαίνουν άνετα 42 ερωτήσεις ;;

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, Atalantoss said:

Ναι συγγνώμη. Απλά είχα στο μυαλό μου τις 42 ερωτήσεις για το χρόνο που έδιναν και μπερδεύτηκα στο γράψιμο.

Στα 22-23 λεπτά που τελείωσα εγώ κάποιοι διπλανοί μου ήταν ακόμα στη μεσαία στήλη απαντήσεων.

Ευχάριστο για εμάς... Δυσάρεστο για αυτούς.

 

Πάντως οι περισσότεροι διαγωνιζόμενοι ήταν λες και κρατούσαν μαχαίρι να σε σκοτώσουν για αυτές τις θέσεις... Τέτοιο πράγμα είχα να βιώσω πολλά χρόνια.

Μακάρι να τα έχεις πάει άψογα όπως λες και να τα καταφέρεις.. σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Καλά αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, Giannis8281 said:

Δηλαδή σε 25 λεπτά βγαίνουν άνετα 42 ερωτήσεις ;;

Εξαρτάται πόσο προετοιμασμένος είσαι Γιάννη.... Θέλει πολύ σωστή διαχείριση όπως ανέφερε ο φίλος παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, SandMan said:

Ευχάριστο για εμάς... Δυσάρεστο για αυτούς.

 

Πάντως οι περισσότεροι διαγωνιζόμενοι ήταν λες και κρατούσαν μαχαίρι να σε σκοτώσουν για αυτές τις θέσεις... Τέτοιο πράγμα είχα να βιώσω πολλά χρόνια.

Μακάρι να τα έχεις πάει άψογα όπως λες και να τα καταφέρεις.. σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Καλά αποτελέσματα!

Ισχύει ότι υπήρχε μια αύρα κακού ανταγωνισμού αλλά ο καθένας όπως το νιώθει.

Κι εγώ ευχαριστώ για τις απαντήσεις και τη συμμετοχή στο φόρουμ. Καλά αποτελέσματα και σε εσένα. Και γενικά καλή σταδιοδρομία σε όσους επιλεχθούν στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Giannis8281 said:

Δηλαδή σε 25 λεπτά βγαίνουν άνετα 42 ερωτήσεις ;;

Ναι αν δεν σπαταλήσεις χρόνο σε κάτι που κόλλας για να μη σε τραβήξει δευτερόλεπτα από άλλη ερώτηση. Μετά γυρνάς ξανά εκεί που κόλλησες. Τουλάχιστον έτσι το έχω συνηθίσει εγώ. Δεν είναι η μόνη εταιρεία που διοργανώνει τέτοιου είδους αξιολογήσεις και έχω συμμετάσχει άσχετα αν στην ΕΛΠΕ δοκιμάζω πρώτη φορά 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SandMan said:

Ευχάριστο για εμάς... Δυσάρεστο για αυτούς.

 

Πάντως οι περισσότεροι διαγωνιζόμενοι ήταν λες και κρατούσαν μαχαίρι να σε σκοτώσουν για αυτές τις θέσεις... Τέτοιο πράγμα είχα να βιώσω πολλά χρόνια.

Μακάρι να τα έχεις πάει άψογα όπως λες και να τα καταφέρεις.. σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Καλά αποτελέσματα!!

Και που να δεις στις συνεντεύξεις μερικούς.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.