Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

2 λεπτά πριν, Lx5 said:

Δυστυχώς το ίδιο πράγμα λέμε! 

Αααα μάλιστα!Τουλαχιστον γνωρίζεις αν για την ίδια ειδικότητα ξανά ανοίξουν θέσεις πάρουν από εμάς που δεν μπήκαμε στο πρώτο κύμα ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι ενημέρωσαν έναν φίλο μου ενώ εμένα όχι! Και στην προηγούμενη προκυρηξη έτσι είχαν κάνει πάντως. Καμία ενημέρωση σε όποιον δεν μπήκε. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά τώρα μόλις έμαθα και εγώ από γνωστό μου,  που κάλεσαν τον αδερφό του . Τον ενημέρωσαν για το πότε θα πάει να κάνει τις κλινικές εξετάσεις που ζητάει η εταιρία 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Πέρασα  στις συνεντεύξεις αλλά δεν με κάλεσαν ούτε κ εμένα και ας ήμουνα σε υψηλή κατάταξη στα γραπτά.ειναι σίγουρο ότι τους κάλεσαν όλους;είναι οριστική η απάντηση..παρακαλώ πολύ οποίος γνωρίζει σίγουρα ας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, geo20 said:

Καλησπέρα σε όλους,

Πέρασα  στις συνεντεύξεις αλλά δεν με κάλεσαν ούτε κ εμένα και ας ήμουνα σε υψηλή κατάταξη στα γραπτά.ειναι σίγουρο ότι τους κάλεσαν όλους;είναι οριστική η απάντηση..παρακαλώ πολύ οποίος γνωρίζει σίγουρα ας απαντήσει.

Μπορεί να είσαι με τα επόμενα κύματα..οι προσλήψεις είναι για βάθος τριετίας.πιθανον να σε καλέσουν και σε ένα χρόνο από τώρα.εχει τύχει σε γνωστό μου δηλαδή παρόμοια περίπτωση όπως εσυ

 

Παρόλαυτα θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα.τελικα αξίζει;;

Θέλω να πω το εξής και μη παρεξηγηθω.

Κοιτάζοντας κ την επιχειρησιακή σύμβαση κ με βάση όσα γνωρίζω(αν έχει κάποιος άλλη πληροφορία ας πει..)τα χρήματα όσο αφορά τον μισθό είναι κάτι που τα βρίσκεις κ έξω.μιλαω πχ στο κλάδο της βιομηχανίας , τεχνικό επίπεδο.

Κ μάλιστα χωρίς να δουλεύεις γιορτές,αργίες και σε ανθυγιεινό περιβάλλον κ επικίνδυνο.

Σίγουρα παρέχει μια ασφάλεια αλλά μήπως αυτά που χάνεις είναι περισσότερα;;χρόνος,υγεία κλπ.στηωτελικη υπάρχουν κ άλλες εταιρείες που δίνουν "συντάξεις"

Καταλαβαίνω το άγχος που υπάρχει αλλά μηπως κ εμείς δίνουμε παραπάνω αξία από ότι χρειάζεται.

Γνώμη μου..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, geo20 said:

Καλησπέρα σε όλους,

Πέρασα  στις συνεντεύξεις αλλά δεν με κάλεσαν ούτε κ εμένα και ας ήμουνα σε υψηλή κατάταξη στα γραπτά.ειναι σίγουρο ότι τους κάλεσαν όλους;είναι οριστική η απάντηση..παρακαλώ πολύ οποίος γνωρίζει σίγουρα ας απαντήσει.

Καλησπέρα φίλε μου .. τι θέση ήσουν αν επιτρέπεται 

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2024 at 6:50 ΜΜ, mich1987 said:

Μπορεί να είσαι με τα επόμενα κύματα..οι προσλήψεις είναι για βάθος τριετίας.πιθανον να σε καλέσουν και σε ένα χρόνο από τώρα.εχει τύχει σε γνωστό μου δηλαδή παρόμοια περίπτωση όπως εσυ

 

Παρόλαυτα θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα.τελικα αξίζει;;

Θέλω να πω το εξής και μη παρεξηγηθω.

Κοιτάζοντας κ την επιχειρησιακή σύμβαση κ με βάση όσα γνωρίζω(αν έχει κάποιος άλλη πληροφορία ας πει..)τα χρήματα όσο αφορά τον μισθό είναι κάτι που τα βρίσκεις κ έξω.μιλαω πχ στο κλάδο της βιομηχανίας , τεχνικό επίπεδο.

Κ μάλιστα χωρίς να δουλεύεις γιορτές,αργίες και σε ανθυγιεινό περιβάλλον κ επικίνδυνο.

Σίγουρα παρέχει μια ασφάλεια αλλά μήπως αυτά που χάνεις είναι περισσότερα;;χρόνος,υγεία κλπ.στηωτελικη υπάρχουν κ άλλες εταιρείες που δίνουν "συντάξεις"

Καταλαβαίνω το άγχος που υπάρχει αλλά μηπως κ εμείς δίνουμε παραπάνω αξία από ότι χρειάζεται.

Γνώμη μου..

Καλημέρα δε ξέρω για τον μισθό,το μόνο που ξέρω ότι έχει αρκετές παροχές που τις βρίσκεις και σε αλλά εργοστάσια είναι η αλήθεια.Επισης σου δίνουν 4-5 μέρες διακοπές πληρωμένες το καλοκαίρι και σύνολο ότι παίρνεις 17 μισθούς τον χρόνο!Αυτα ξέρω από άτομο που είναι στα ΕΛΠΕ.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Luckman21 said:

Καλημέρα δε ξέρω για τον μισθό,το μόνο που ξέρω ότι έχει αρκετές παροχές που τις βρίσκεις και σε αλλά εργοστάσια είναι η αλήθεια.Επισης σου δίνουν 4-5 μέρες διακοπές πληρωμένες το καλοκαίρι και σύνολο ότι παίρνεις 17 μισθούς τον χρόνο!Αυτα ξέρω από άτομο που είναι στα ΕΛΠΕ.

Ξέρω και γω ότι από παροχές έχει αρκετές...(Παιδικό σταθμό,βενζίνη 80€,συνταξιοδοτικό και ιδιωτική ασφάλιση συν αυτά που ανέφερες...)αλλά και πάλι θα ήμουν σε δίλημμα αν είχα ένα καλό μισθό ...βέβαια βάζω δικά μου κριτήρια..πχ γιορτές ,αργίες..και το περιβάλλον..αλλά αυτό είναι υποκειμενικό για τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.