Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΕΚ - ΜΕΕΠ (εγγραφή, δικαιολογητικά και όχι μόνο)


Nick D.

Recommended Posts

4 hours ago, Billy_Huge said:

Λογικά δεν πρέπει να ξέρουν ούτε οι ίδιοι καλά καλά. Και αν δεν κάνω λάθος, πρέπει και από την εκάστοτε Υπηρεσία να ανεβάσουν τα πιστοποιητικά.

Εγώ έχω κάνει αίτημα με την παλιά έντυπη διαδικασία, για αναβάθμιση ΜΕΚ, εδώ και πέντε (5) μήνες και ακόμα περιμένω...

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι όλες οι αιτήσεις που έχουν κατατεθεί και δεν είχαν ολοκληρωθεί, επέστρεψαν πίσω για να υποβληθούν ηλεκτρονικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8 λεπτά πριν, civeng said:

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι όλες οι αιτήσεις που έχουν κατατεθεί και δεν είχαν ολοκληρωθεί, επέστρεψαν πίσω για να υποβληθούν ηλεκτρονικά.

Σοβαρά; Καλά κρασιά, καλά χριστούγεννα...

Από τον Μάρτιο τα έχω υποβάλλει, περιμένω, τους έχω πάρει 800 τηλέφωνα, μου λένε "κάνε υπομονή" (όταν φιλοτιμηθούν και σηκώσουν το τηλέφωνο), μέχρι και με την προϊσταμένη μίλησα.

Δεν παίζονται..

Και η πλάκα είναι ότι με επείγει η αναβάθμιση...

Edited by Billy_Huge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Για να καταλάβω.

α) Το ΜΗΤΕ είναι μια πλατφόρμα στην οποία κάνουμε αιτήσεις για πχ ανανέωση των εργοληπτικών - μελετητικών πτυχίων σωστά;

β) Γιατί έχει μέσα και μητρώο ιδιωτικών έργων; Χρειάζεται να είναι ο μηχανικός σε ανάλογο μητρώο για να μελετήσει ή να κατασκευάσει;

γ) τα δικαιολογητικά που χρειάζονται τα βλέπουμε από την Δ15; 

 

 

Edited by dimidomo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.