Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαδικασία αμοιβών στην έκδοση ΠΕΑ


jmoirots

Recommended Posts

Διαβάζοντας τις αποψεις στο forum προκύπτει οτι ο καθένας  κάνει οτι νομίζει πιο ασφαλές για τον εαυτό του....Προσωπικά κοβω μονο αποδειξη.....

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τις αποψεις στο forum προκύπτει οτι ο καθένας  κάνει οτι νομίζει πιο ασφαλές για τον εαυτό του....Προσωπικά κοβω μονο αποδειξη.....

 

 

εγω παω να παρω κατι χειροπεδες που βρηκα με τιγρε βελουδο γυρω γυρω

εφοριες - φεμ - τσμεδε - συμφωνητικα τα χω κανει ολα Π

 

ακουσε η μανα μου ειδησεις και με πηρε τηλ οτι κ χωρις εισαγγελεα μπορουν να μπουν σε οσους εχουν

την εδρα στο σπιτι

 

- ΜΑΝΑ: παιδι μου αμα ερθουν τι να κανω?

- ΕΓΩ: Σταφυλι γλυκο κανε να υπαρχει και παρε και καφεδες...

συνομιλια πριν απο λιγο.

Edited by OTTO_engine
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

otto

έχει μια προσφορά και μαστίγιο μαζί με χειροπέδες.

αν τους πείσεις να σε τιμωρήσουν επί τόπου μπορεί να γλυτώσεις τα επακόλουθα (άσε που μπορεί και να σου αρέσει :mrgreen: )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

m_chalm

για να καταλάβεις την εξέλιξη των αναρτήσεων, που δικαίως θα σου φανεί ακατανόητη, θα πρέπει να παρακολουθήσεις την όλη συζήτηση που έχει γίνει γι αυτό το θέμα μέχρι τώρα.

 

Αλλιώς δεν θα βγάλεις άκρη.

 

Σε γενικές γραμμές πιστεύω ότι ισχύει αυτό που γράφει ο ioannat.

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται ο καθενας εδω μεσα, δεν παρακολουθει συζητησεις, δε συμμετεχει στο φορουμ, δεν κανει το στοιχειωδη κοπο να κανει μια αναζητηση βρε αδερφε, μηπως τον καλυψει καποια αναρτηση στο ερωτημα του, αλλος ανοιγει νεο τοπικ για να ρωτησει το μακρυ του και το κοντο του ενω απο πανω υπαρχει ιδιο με 100 σελιδες αναρτησεων, αλλος απλα ρωταει το χιλιοειπωμενο, χωρις να αναζητησει τιποτα και νευριαζει κιολας αν δεν του απαντησουμε, λες και ειμαστε και υποχρεωμενοι στην τελικη, ενω αυτος δεν εχει τη στοιχειωδη ευγενεια να κανει το ελαχιστο...

 

Ε νησαφι πια....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.