Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με dvd-r


VVT

Recommended Posts

Για δοκίμασε να τρέξεις diskmgmt.msc

Για να δουμε...

 

 

Τωρα μου βγαζει στην διαχειρηση συσκευων το dvd rw με ενα θαυμαστικο.Πατωντας ιδιοτητες μου γραφει το εξης->(Τα Windows δεν είναι δυνατό να εκκινήσουν αυτήν τη συσκευή υλικού επειδή οι πληροφορίες παραμέτρων της (στο μητρώο) δεν είναι πλήρεις ή έχουν καταστραφεί. (Κωδικός 19)

Link to comment
Share on other sites

Από την διαχείριση συσκευών επέλεξε την ενημέρωση του προγράμματος οδήγησης του dvd. Εάν δεν πιάσει κατήργησε τόσο την εγκατάσταση του dvd όσο και την εγκατάσταση του sata controller. Στην επόμενη επανεκκίνηση θα τα ξαναβρεί. Έτσι όπως το γράφεις για πρόβλημα driver μου μυρίζει. Ποιά έκδοση των windows έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Από την διαχείριση συσκευών επέλεξε την ενημέρωση του προγράμματος οδήγησης του dvd. Εάν δεν πιάσει κατήργησε τόσο την εγκατάσταση του dvd όσο και την εγκατάσταση του sata controller. Στην επόμενη επανεκκίνηση θα τα ξαναβρεί. Έτσι όπως το γράφεις για πρόβλημα driver μου μυρίζει. Ποιά έκδοση των windows έχεις;

windows 7 64bit,θα το προσπαθησω βρε cna και αυτο που λες...

pariscos -> Ετρεξα το diskmgmt.msc,και βρισκει μονο τον εξωτερικο σκληρο και τον c

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Αν δεν πιάσει τίποτα από όλα αυτά δοκίμασε να αλλάξεις θύρα στην μητρική, μετά καλώδιο στο dvd και εάν τίποτα από αυτά δεν δουλέψει τότε θέλεις άλλο dvd μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να 'χει σας ευχαριστω.Αυριο παλι προσπαθεια,μας πηρε η ωρα..και ποιος σηκωνεται το πρωι...καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.