Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενημερωτικό Δελτίο ΤΕΕ


mikeG

Recommended Posts

Τι γίνεται με το περιοδικό του ΤΕΕ παιδιά; Ξέρει κανείς κάτι συγκεκριμένο;

Τον Μάρτιο που είχα πάρει τηλέφωνο να ενημερωθώ, μου είπαν οτι θα βγει σε νέα μορφή, ανα 3μηνία (όπως τα περιοδικά των σωμάτων στρατού) εντύπως.

Κάποιοι συνάδελφοι λένε οτι θα βγαίνει μόνο ηλεκτρονικά πια. Τι ακριβώς συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 33
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Μόνο ηλεκτρονικά πια ελέω ΔΝΤ.

 

Δυστυχώς μόνο ηλεκτρονικά!!!

 

αλήθεια πόσοι από εμάςτο διαβάζουμε πλέον κάθε εβδομάδα???

εγώ τουλάχιστον το διαβάζω όποτε το θυμάμαι :(

Link to comment
Share on other sites

Σχήμα λόγου, το περιοδικό σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση του ΤΕΕ παλαιότερα, κρίθηκα ασύμφορο λένε. Κρίμα πάντως γιατί θεωρώ απαράδεκτο ο επίσημος τεχνικός φορέας να μην έχει έντυπο περιοδικό. Τώρα αυτά με τα pdf τα ακούω βερεσέ (άλλωστε δεν είμαι ο τύπος που διαβάζει περιοδικά από τον υπολογιστή-με ζαλίζει), τουλάχιστον σε έντυπη μορφή το ξεφύλλιζες κάπως...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μόνο ηλεκτρονικά!!!

 

αλήθεια πόσοι από εμάςτο διαβάζουμε πλέον κάθε εβδομάδα???

εγώ τουλάχιστον το διαβάζω όποτε το θυμάμαι :(

 

Και τί να διαβάσεις δηλαδή?. Σαβούρα είναι.

Όλο για κάτι μπαρμπάδες, κάτι επιτροπές, κάτι αργόσχολους.

Από τεχνικό περιεχόμενο τίποτα, από κάλυψη διεθνών projects τίποτα, και στο τέλος η κωμωδία των πολιτικών παρατάξεων που αποκαλύπτει το πτωχόν του επιπέδου αρκετών από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα....

Καλα κανουν..

Σιγα μην πληρωνω εγω για να βλεπω το μισο φυλλαδιο γεματο με τις "θεσεις" των παραταξεων.....

Οποιος θελει να το διαβασει απο την ηλεκτρονικη μορφη, μια χαρα μπορει..

(αν εξαιρεσουμε τη στοιχηση των σελιδων που ειναι λιγο κουραστικη και ελπιζω να διορθωθει..)

 

Ικαρε..

Δλδ οτι ΦΕΚ, ΠΔ, ΕΝ και δεν ξερω εγω τι αλλο το εκτυπωνεις για το διαβασεις..????

Link to comment
Share on other sites

το ΄΄τεχνογραφημα΄΄ που εξέδιδε το ΤΕΕ τκμ είχε ενδιαφέρον.

το ενημερωτικό του ΤΕΕ συμφωνώ με το αυτονόητο δεν ήταν αξιόλογο από την άλλη ήταν όμως επίτευγμα το πώς κατάφερναν να γεμίσουν 50 σελίδες χωρίς να έχει τίποτα ενδιαφέρων,

και να το επιδιώξεις είναι δύσκολο

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα terry, όσο και να σου φανεί παράξενο δεν μπορώ να διαβάζω πολυσέλιδα κείμενα από τον υπολογιστή. Πραγματικά στο λέω, υπάρχουν φορές που τυπώνω έστω και μερικές σελίδες γιατί δεν μπορώ!! Οκ είναι προσωπικό το πρόβλημα, δεν λέω ότι το κάνουν όλοι. Αυτό που λές με την διάταξη των σελίδων στο pdf του ΤΕΕ, έχεις δίκιο. (καλά εκεί τα βλέπω όλα)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.