Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άνεργοι ασφαλισμένοι ΤΣΜΕΔΕ


Recommended Posts

Το ΤΣΜΕΔΕ ταυτόχρονα με την πρόταση του ΤΕΕ έβγαλε την ανακοίνωση που επισυνάπτω και μπορείτε να βρείτε και στο site του ΤΣΜΕΔΕ, εδώ.

 

20111209_ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ.doc

Σ ευχαριστώ πολύ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά....δεν ισχύει τίποτα. Θα σας παρακαλούσα να ρίξετε μία ματιά στο θέμα που άνοιξα πριν κάποιες μέρες, όπου καταθέτω την εμπειρία μου.

http://www.michanikos.gr/topic/26025-%ce%98%ce%b5%cf%8e%cf%81%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%bf%cf%85-%ce%b2%ce%b9%ce%b2%ce%bb%ce%b9%ce%b1%cf%81%ce%af%ce%bf%cf%85-%cf%85%ce%b3%ce%b5%ce%af%ce%b1%cf%82-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%bf-%ce%ad%cf%84%ce%bf%cf%82-2012/

Link to comment
Share on other sites

και τι να τις κάνουμε τις μπούρδες που ανακοίνωσε ο καραγκιόζης?

 

για την ουσία (money) που μας αγγίζει δεν είπε τίποτα.Δηλ αυτό με ενδιαφέρει, το βιβλιάριο.

 

Μα αν γραφτούμε στον ΟΑΕΔ θα πάρουμε απο εκεί βιβλιάριο.

Αντε ρε τον γελοίο

Πιστεψέ με κάτι είναι κι αυτό

Οταν έχεις μικρα΄παιδια σε ενδιαφερει το βιβλιάριο, για εμένα δε με νοιαζει, αλλά τα παιδια πρεπει να ναι ασφαλισμένα!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά....δεν ισχύει τίποτα. Θα σας παρακαλούσα να ρίξετε μία ματιά στο θέμα που άνοιξα πριν κάποιες μέρες, όπου καταθέτω την εμπειρία μου.

http://www.michaniko...%bf%cf%82-2012/

 

ikaros13 τώρα το πήρα είδηση το θέμα που έχεις ανοίξει!

Πιστεύω ότι δεν πρέπει να αφήνουμε τίποτα να πηγαίνει χαμένο. Κατανοώ την απογοήτευσή σου και εξοργίζομαι κι εγώ με τη γελοιότητά τους.

Ξέρεις πότε θα φανεί χρήσιμο το συγκεκριμένο χαρτί; Όταν συνειδητοποιήσουμε ότι έχουμε ΚΑΙ κοινά συμφέροντα και πάμε να τους το τρίψουμε στα μούτρα!

Link to comment
Share on other sites

....Και να σκεφτείς ότι στη σελίδα του ΤΣΜΕΔΕ ακόμα είναι αναρτημένη η ανακοίνωση. Ξεσηκώνουν τον κόσμο και στο τέλος μια τρύπα στο νερό. Προς τι η ανακοίνωση αμα δεν ήταν ποτέ υλοποιήσιμη? Δεν το ξέραν από την αρχή οι ''κύριοι'' να μην τρέχουμε τσάμπα?

Link to comment
Share on other sites

AΝ δεν ισχύει μας δουλεύουν κανονικά και να τους βγάλουμε στα κανάλια και τις εφημερίδες!!!!

Ομως δεν μπορώ να πιστέψω οτι έβγαλε ψεύτικη ανακοίνωση για να παραπλανήσει και να καθυσηχάσει, τι να πώ?Φυσικά δεν αμφισβητώ εσένα, αλλά μήπως έπεσες σε άσχετους ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.