Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εφαρμοστικός Νόμος :"Πωλείται επιπλωμένο" & "Μπάτε σκύλοι αλέστε..."


GRTOPO

Recommended Posts

Αν επρεπε να φτασουμε στο σημειο να ξεπουληθει η χωρα προκειμενου να διαλυθει το κομματικο κρατος, τοτε καλως φτασαμε.

 

Μην κλαιτε για τη χωρα, οι συμπολιτες σας εχουν φροντισει γι αυτο εδω και πολλααααα πολλα χρονια.

 

Εγω νιωθω ανακουφισμενος. Διοτι επιτελους ψηφιζεται ενας νομος που θα εχει αμεσα αποτελεσματα.

 

Αγαπατε αλληλους, ειδικα τους πασοκους. Φιληστε τους το χερι, φροντισαν για το καλο της χωρας και την αξιοποιηση της.

 

@grtopo: φιλε στο ειπα, εισαι πολυ ευαισθητος. Κανενα καθαρμα συμπολιτη σου εφαγες η τσαμπα το κλαμμα απο το πιπερι? εγω σου ειπα, οτι αν κατεβω θα βαραω διαδηλωτες. Μονος μου. Αναρχοαυτονομο αντιπασοκικο κινημα "o οργισμενος zavi"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην μασάτε. Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικά μας θα είναι... :P

 

Ναι, σωστα. Ερχονται οι εψιλον. Αν κοιταξετε πολυυυυυυ ψηλα το βραδυ με ξαστερια, θα δειτε φωτακια απο διαστημικα αεροσκαφη ανδρομεδιων σε σχημα "ε" των στελθ.

 

Προχθες ενα απο αυτα μου εστειλε sms να μην ανησυχω. Γι αυτο ειμα ψυχραιμος και πληρωνω οοοοοολους μου τους φορους.

Link to comment
Share on other sites

Ότι έγινε με MALL , πήγε να γίνει με γήπεδο Παναθηναικού κ.τ.λ. καθιερώνεται και επίσημα.

 

Το θέμα είναι ότι όλα αυτά προσκρούουν στο σύνταγμα και στο συμβούλιο της επικρατείας.

 

Π.χ. για το γήπεδο του Παναθηναικού ψηφίστηκε και εκεί κανονικότατος νόμος που διπλασίαζε τον συντελεστή δόμησης, χωρίς ΤΡΟΙΚΕΣ, χωρίς τίποτα. Κόλλησε στο Συμβούλιο της Επικρατείας.

Link to comment
Share on other sites

Ας μη μιλησουμε καλυτερα για θεματα πολεοδομιας και χωροταξικου σχεδιασμου....

 

Grtopo θυμασαι τις κουβεντες μας για τον 2508??

 

Ρε μαγκες μας κοροιδευουν ολους καταμουτρα με χαρτια τουαλετας που φερουν τη σφραγιδα του ελληνικου κρατους. Χαρτια τουαλετας ειναι αυτοι οι νομοι, για να κρατανε απο τα φρυδια τον καθε μικρομεσαιο κακομοιρη και να κρατανε το φιλετο στο μεγαλο αφεντικο.

 

Η ιδια συμμορια ειναι και το ΣτΕ. Στην εξυγιανση των επαγγελματων, δικαστικοι και δημοσιογραφοι εμειναν στην απεξω απειραχτοι....

 

Μονο εσεις τα κοροιδα δεν ανοιγετε τα ματια σας κ συνεχιζετε να υμνειτε τον πρασινο ηλιο.

 

Συνεχιστε, εγω ως παρατηρητης πλεον διασκεδαζω απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον Νικ, το ΣτΕ για λόγους "Εθνικού Συμφέροντος" θα "φιμωθεί" και θα κάνει τα "στραβά μάτια" όπως έγινε και στη γνωμοδότηση περί συνταγματικότητας του Μνημονίου!!!!!!

Εδώ πλέον μιλάμε για "Προεδρικά" Διατάγματα ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ!!!

Κουστούμια σε ράφτη!!!!

 

Κι όχι μόνο ΝΕΑ κουστούμια .... αλλά και "Μεταποίηση" των ήδη υφιστάμενων!!!!

 

ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ Ο ΡΑΦΤΗΣ (ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΚΟΥΟΣ ΓΝΩΡΙΜΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΑΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ, ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΤΗΡΙΑ!!!

 

@ ZAVI: ΝΑΙ, είχες δίκιο!!! εκ του αποτελέσματος δικαιώνεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Και καλα θα κανει ο παπ να ραβει κατα παραγγελια.

 

Οταν ο ιδιος ο 2508 ειναι ενα σκουπιδι κ μισο

Οταν η γη αχρηστευεται για να εκτιναχθουν οι τιμες της στα υψη

Οταν γινονται τα ιδια και τα ιδια 30 χρονια και επιβραβευονται αυτοι που τα κανουν

Οταν το 70% των εγκυρων ψηφων ειναι προσκυνημενες

Οταν μιλαμε για εθνος ραγιαδων......

 

ΚΑΛΑ κανει φιλε, εχει τη λαικη εντολη να τα κανει. Αμφισβητεις την πλειοψηφια φιλε grtopo? η μηπως πιστευεις οτι ο λαος "εξαπατηθηκε"??

 

Μεγαλοι ανθρωποι ειστε, αφηστε τις υποκρισιες....

Link to comment
Share on other sites

Ζαβί, σε δύο χρόνια ελπίζω να είμαστε ακόμη εδώ... Τότε θα δούμε πόσοι θα ισχυρίζονται ακόμη ότι καλώς έπραξε ο (δήθεν) έχων την λαϊκή εντολή...

 

Βέβαια, αν τώρα είναι αργά, τότε θα είναι πολύ - πολύ αργά...

 

Αυτοί που ήταν πιο ξύπνιοι πιάσανε το νόημα πριν 15 μήνες. Στην πορεία το πιάσαμε και μερικοί ακόμη. Όμως οι πολλοί ακόμη κοιμούνται... Θέλουν να κοιμούνται, νομίζουν ότι -σαν τα βόδια- επειδή είναι (ενδεχομένως) τελευταίοι στον ιμάντα δεν θα καταλήξουν σαλάμι όπως οι προπορευόμενοι...

Link to comment
Share on other sites

Το "εδώ" φαντάζομαι σημαίνει στο michanikos.gr γιατί αν σημαίνει "Ελλάδα" μάλλον δεν θα είμαστε πολλοί.....

Την Δευτέρα θα ξημερώσει μια νέα περίοδος για την χώρα.

 

 

υ.γ. μακάρι να είμαι απαισιόδοξος και να βγω ψεύτης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.