Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κόστη-Αμοιβές Αμοιβές πωλητών-ντίλερς


Recommended Posts

Καλήσπερα είμαι νέο μέλος στο φορουμ και θα ήθελα να παραθέσω καποιες απορίες που έχω για τα φωτοβολταικά πάρκα.Σαν ιδιώτης ειμαι στο σταδιο να επιλέξω εταιρία για την κατασκευή του παρκου και προς μεγάλη μου έκληξη μου ετυχε το εξής απίστευτο γεγονός:Καθημερινά επικοινωνούν μαζί μου διάφοροι πωλητές εταιριών και μου ζητάνε να συναντηθούμε για να ακούσω την προσφορά τους.θα ήθελα λοιπόν να μάθω αν γνωρίζει καποιος πως βρίσκουν τα ατομα αυτά πιοι θα κανουν πάρκα και αν ειναι νομιμο.Ακόμη θα ήθελα να μου πειτε με τι ποσοστα μπορει να δουλευουν τα συγκεκριμμενα ατομα εφοσον πεισουν καποιον να πανε στην εταιρια που εκπροσωπουν.Κατι ακουσα οτι το ποσοστο αυτό ειναι πανω απο 7% του συνολικου εργου δλδ στις 250000 17500χιλιαρικα.ευχαριστω προκαταβολικά:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλό ... παλαιότερα με το αζημίωτο από τους υπαλλήλους των πολεοδομιών που βρίσκονταν στο προτόκολο (μη σου πω και από τους μηχανικούς που χρεώνονταν την άδεια) .... στη νέα εποχή, που οι δημόσιοι υπάλληλοι περνούν κρίση, από το πρόγραμμα "Δαύγεια" όπου όλες οι οικ. άδειες εμφανίζονται στο διαδίκτυο ...

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια περιμενα μια τετοια απαντηση για τους δημοσιους υπαλληλους(αν και υπαρχουν εξαιρεσεις)ωστοσο γνωριζεις μηπως και για τις αμοιβες των πωλητων-ντιλερς που εχουν κατακλισει την αγορα?προσωπικη αποψη αλλα πιστευω παιρνουν πανω απο 7% ανα έργο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι αστεία νούμερα, στο λέω εγώ που το έχω κάνει. Κάτω από 40.000 είναι για ψιλικατζήδες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι αστεία νούμερα, στο λέω εγώ που το έχω κάνει. Κάτω από 40.000 είναι για ψιλικατζήδες.[

 

 

κάτσε CHOUTOS δηλαδή αν ενας ντιλερ βγάζει αυτά τα λεφτά , η εταιρέια πόσα βγάζει?100000?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.