Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

Εμένα από το ΕΥΕΠΕΝ μου απάντησαν το εξής:

Σύμφωνα με το προηγούμενο μήνυμα που σας απέστειλα, σας ενημερώνω ότι έχουν εξεταστεί δικαιολογητικά υποψηφίων προσωρινών ΕΕ, από την ΓΕΠΕΕ και έχουν κατατεθεί σε σχέδια υπουργικών αποφάσεων πίνακες με τα ονόματα των απορριπτέων και εγκεκριμένων υποψήφιων προσωρινών ΕΕ.

 

Άρα και οι λίστες έχουν συνταχθεί και απομένει μόνο η υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

στην διαυγεια του υπουργειου , το μονο προσφατο , που υπηρχε απο ΓΕΠΕΕ , ηταν αλλη μια επιτροπη που συστηθηκε.........πως διαλεγουν μελη για επιτροπες;;;;;;;;;;.........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

ssouanis

 

 

Η ΓΕΠΕΕ αν και αυτή άργησε υπερβολικά πολύ τελειώσε την δουλειά της το θέμα είναι ο υπουργός να μην κάνει άλλο τόσο.

Link to comment
Share on other sites

πολλες αιτησεις δεν εξεταστηκαν...........οποτε πραγματι δεν τελειωσε η ΓΕΠΕΕ την δουλεια της..........

 

μαλιστα απο οτι καταλαβα απο πολλα μηνηματα δεν τηρηθηκε σειρα ουτε σε σχεση με αρ.πρ. , ουτε σε σχεση με ημ.υποβολης!!!!!!!!!

 

μπραβο τους..........δουλευουν οργανωμενα και κυριως γρηγορα...........

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

ιδιως εμεις οι Μηχανολογοι και οι Ηλεκτρολογοι , ασχετα αν ειμαστε ΤΕ η ΠΕ , για καποιο λογο , ειμαστε παντα η τελευταια τρυπα του ζουρνα , ακομα και αν προκειται για ενεργειακες επιθεωρησεις , θεμα που κανονικα επρεπε να εχουμε προτεραιοτητα λογω αμεσης σχεσης σπουδων............

τυχαια βεβαια παντα........

 

ακομα και στα μηνηματα, αυτο φαινετε

 

 

ΥΓ ακομα ενα τυχαιο γεγονος ,ειναι οτι το μονο θεμα που δεν προχωρησε εδω και 2 χρονια ,(και ουτε προκειται) ειναι η επιθεωρηση καυστηρων..........

εσεις γιατι λετε;;;;

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

παιδια ο αρ.πρωτ. μαλλον δεν παιζει καμμια σημασια ,πρεπει να ειναι ποτε εβαλες το πρωτο δικαιολογητικο.....αλλα δεν ξερω και τι παιζει σημασια πια....

Link to comment
Share on other sites

έχετε δίκιο για την ΓΕΠΕΕ απλά είχα μείνει με την εντύπωση πως είχαν εξετάσει όλους όσους είχαν κάνει νωρίς οριστική υποβολή.

 

Λέω για άλλη μία φορά στείλτε κανένα μαιλ στο υπουργείο, όχι ότι απαντάνε (εμένα τουλάχιστον δεν μου απάντησαν) αλλά τουλάχιστον να ξέρουν ότι η κατάσταση μας ενοχλεί και μας ενοχλεί και πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εκλογές ερχονται, άλλοι δεν ξέρουν αν θα είναι στη θέση τους, με τους ενεργειακούς επιθεωρητές θα ασχολούνται???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.