Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσωρινοί Ενεργειακοί Επιθεωρητές


Inzaghi

Recommended Posts

Για όσους θέλουν να δούν ονόματα επιτυχόντων και απορριφθέντων:

http://et.diavgeia.g.../find/unit:1399

 

πως γίνεται να μην είμαι ούτε στο ένα ούτε στο άλλο;;;; :confused: :confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

αντιγραφή από post του gnikos26a

 

Η σειρά προτεραιότητας που τηρείται από την επιτροπή, αφορά την ημερομηνία οριστικής υποβολής της αίτησης. Στην πρώτη λίστα που αναρτήθηκε στο «διαύγεια» είναι οι υποψήφιοι που έκαναν αίτηση στης 17/2/2012. Επειδή την ημερομηνία αυτή έγιναν και οι περισσότερες οριστικές υποβολές αιτήσεων, κάποιοι υποψήφιοι θα βρίσκονται στη δεύτερη υπουργική απόφαση που θα ακολουθήσει. Στη συνέχεια θα αναρτηθούν και οι υπόλοιπες αποφάσεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την προθεσμία για την ισχύ της άδειας των προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών, λέτε να παραταθεί μετά τις 6/10/2012;

 

Με τις τιμές πιάτσας (200~250€ για τυπικά διαμερίσματα για τα οποία υπάρχουν ήδη τα σχέδια), θα αξίζει το τρέξιμο και τα 150€ για 4 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν πρόκειται να προχωρήσεις για μόνιμος και επίσης έχεις σκοπό να ασχοληθείς

με την έκδοση ΠΕΑ, αξίζει να γραφτείς προσωρινός διότι, όσον αφορά τα 150€, δεν υπάρχει καμία διαφορά

για την καταβολή του καθώς αυτά συμψηφίζονται.

 

Όσο για τα 200~250€ σε βρίσκω αρκετά αισιόδοξο!!!!

Link to comment
Share on other sites

όσον αφορά τα 150€, δεν υπάρχει καμία διαφορά για την καταβολή του καθώς αυτά συμψηφίζονται.

 

Συνάδελφε αυτό το γράφει η πρόσκληση των νέων προσωρινών ή το βρήκες από κάπου αλλού; Εγώ νόμιζα οτι θα πληρώσουμε δυο φορες παραβολο, ενα για προσωρινούς και ένα για μόνιμους!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε αυτό το γράφει η πρόσκληση των νέων προσωρινών ή το βρήκες από κάπου αλλού; Εγώ νόμιζα οτι θα πληρώσουμε δυο φορες παραβολο, ενα για προσωρινούς και ένα για μόνιμους!

 

Δες εδώ: Ανανέωση προσωρινών αδειών Ενεργειακού Επιθεωρητή, αρ. πρωτ. 153/30-01-2012

στην τελευταία σελίδα παράγραφος β).

Edited by miltos
Συγχώνεψη διαδοχικών δημοσιεύσεων-Διαγραφή εκτός θέματος τμήματος
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το email σήμερα με τους κωδικούς (το διπλότυπο το έστειλα ταχθδρομικά προχθές το πρωί)

 

Καλό κουράγιο σε όσους περιμένουν ακόμα εξέταση από ΓΕΠΕΕ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.