Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Αν οι αλλαγές που λες ότι, έκανες στάλθηκαν και στο ΤΕΕ (έκανες δηλαδή αποστολή) τότε μάλλον "κόλλησε" στην τράπεζα.

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χρήματα να επιστρέψουν στο λογαριασμό του πελάτη (αν έχει δηλώσει τέτοιον) αλλιώς fax στο ΤΕΕ....

Link to comment
Share on other sites

Έκανα υποβολή αλλά έβγαλε μήνυμα ότι είναι ανεξόφλητο το τέλος και δεν την έκανε δεκτή

 

Άρα δεν έχεις πρόβλημα.

Το πιθανότερο είναι το πρόβλημα να βρίσκεται στην τράπεζα (μην ξεχνάς το Πάσχα των Καθολικών). Σε μια - δύο ημέρες θα στην εμφανίσει κανονικότατα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Την Πέμπτη πληρώθηκε το τέλος υπαγωγης και εξακολουθεί να φαίνεται στο σύστημα ανεξόφλητο. Την Παρασκευή έκανα το λάθος να αλλάξω κάτι στη δήλωση αλλά μετά την επανέφερα στην αρχική της μορφή. Μήπως φταίει αυτό και "κόλλησε"?Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί?Στο ΤΕΕ όλη μέρα δε σηκώνουν τηλέφωνα.....

Ακριβώς το ίδιο θέμα!!!!

Από την Πέμπτη πληρωμένο το παράβολο και ακόμα φαίνεται ανεξόφλητο!!!

Και ο πελάτης έξαλλος γιατί δεν καταλαβαίνει..που πήγαν τα λεφτά μου φωνάζει!!Χωρίς να έχω παρέμβει καθόλου στο σ΄ύστημα!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο θέμα!!!!

Από την Πέμπτη πληρωμένο το παράβολο και ακόμα φαίνεται ανεξόφλητο!!!

Και ο πελάτης έξαλλος γιατί δεν καταλαβαίνει..που πήγαν τα λεφτά μου φωνάζει!!Χωρίς να έχω παρέμβει καθόλου στο σ΄ύστημα!!

 

Το πιθανότερο είναι το πρόβλημα να βρίσκεται στην τράπεζα (μην ξεχνάς το Πάσχα των Καθολικών). Σε μια - δύο ημέρες θα στην εμφανίσει κανονικότατα! Μπορεί και σήμερα έως το μεσημέρι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο θέμα!!!!

Από την Πέμπτη πληρωμένο το παράβολο και ακόμα φαίνεται ανεξόφλητο!!!

Και ο πελάτης έξαλλος γιατί δεν καταλαβαίνει..που πήγαν τα λεφτά μου φωνάζει!!Χωρίς να έχω παρέμβει καθόλου στο σ΄ύστημα!!

αφού είναι έξαλλος και φωνάζει...ας πάει στην τράπεζα που πλήρωσε να φωνάξει όσο θέλει....εμεις τι φταίμε????

Link to comment
Share on other sites

.................Την Παρασκευή έκανα το λάθος να αλλάξω κάτι στη δήλωση αλλά

μετά την επανέφερα στην αρχική της μορφή. .........................

 

Από Εγχειρίδιο Χρήσης v1.2 , στην σελίδα 12 αναφέρει τα παρακάτω:

 

"ΠΡΟΣΟΧΗ απαιτείται από το χειριστή μηχανικό να μην μεταβάλει τα στοιχεία της δήλωσης μέσα

στο χρονικό "παράθυρο" της μιας εργάσιμης ημέρας από την πραγματοποίηση πληρωμής από

τον ιδιοκτήτη. Για αυτό τον λόγο απαιτείται σχετική συνεννόηση. Αν πραγματοποιηθεί πληρωμή

που δεν αντιστοιχεί σε οφειλή θα επιστρέφεται αυτόματα στον οφειλέτη."

Link to comment
Share on other sites

αφού είναι έξαλλος και φωνάζει...ας πάει στην τράπεζα που πλήρωσε να φωνάξει όσο θέλει....εμεις τι φταίμε????

Αφού τα ξέρεις πώς είναι αυτά!!Είμαστε μηχανικοί-δικηγόροι-ψυχολόγοι-διαικπερεωτές και ότι άλλο θέλει ο πελάτης για να έχουμε δουλειά...εκεί μας καταντήσανε..

 

PS.Ιάσονα ευχαριστώ!Δίκιο έχεις με το Πάσχα των καθολικών και άλλες ηλεκτρονικές υπηρεσίες των τραπεζών είχαν μπλοκάρει!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.