Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Συγνώμη χάθηκε μία δήλωση ή 11 δηλώσεις; γιατί αν έχεις 11 οικοδομικές άδειες πρέπει να έχασες 11 δηλώσεις.

 

Κατά τα άλλα το γεωγραφικό εντοπισμό αν δε τον κάνεις σβέλτα, ότι και να φτιάξεις σαν πολύγωνο παίζει να σου χαθεί. Εγώ αν κάνω ώρα να το βρω, πριν πατήσω επιλογή και κλείσει το παράθυρο σημειώνω σε χαρτί τις συντεταγμένες, ώστε στην (πλέον πιθανή) περίπτωση που δε το πήρε το σύστημα, να μην ξαναψάχνω από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια υπόθεση επιχείρησης με 11 άδειες στο ίδιο οικόπεδο (ανέγερση, προσθήκες, επεκτάσεις, στέγες, τροποποιήσεις, κλπ).

Ευτυχώς είχα κρατήσει τελικές σημειώσεις από τα φύλλα καταγραφής και την ξαναέστησα την δήλωση μέσα σε 1 ωρίτσα.

Κάποιο bug θα ήταν λογικά... Απλά έχασα την ώρα μου με την αναξιοπιστία του συστήματος...

Link to comment
Share on other sites

dimitrispsi πρέπει να πατάς "αποθέκευση" κάθε 2-3 λετπά, αλλιώς το σύστημα σε γυρίζει στην τελευταία αποθήκευση και δεν κρατάει τίποτα... το χω πάθει αρκετές φορές κι εγώ...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό..έχω μια αίτηση για ένα ακίνητο που ιδιοκτήτης είναι μια Α.Ε....το πρόβλημα που συναντώ είναι πως στα στοιχεία του ιδιοκτήτη θέλει όνομα πατερα κλπ.....Τι κάνουμε σε αυτές τις περιπτώσεις???Σκέφτηκα να βάλω μια παυλα και να τελείωσει το πανηγύρι!!!Έχει κάνει κανένας συνάδελφος τπτ το αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό..έχω μια αίτηση για ένα ακίνητο που ιδιοκτήτης είναι μια Α.Ε....το πρόβλημα που συναντώ είναι πως στα στοιχεία του ιδιοκτήτη θέλει όνομα πατερα κλπ.....Τι κάνουμε σε αυτές τις περιπτώσεις???Σκέφτηκα να βάλω μια παυλα και να τελείωσει το πανηγύρι!!!Έχει κάνει κανένας συνάδελφος τπτ το αντίστοιχο?

 

ΕΠΩΝΥΜΟ: Βάζεις τον πλήρη τίτλο της εταιρίας.

ONOMA: Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

ONOMA ΠΑΤΡΟΣ: Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

ONOMA ΜΗΤΡΟΣ; Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι γτ σήμερα δν με θέλει...αν κάνω λάθος στοιχεία ιδιοκτήτη και είμαι σε προσωρινή υπαγωγή ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ πρόστιμο τι κάνουμε???

Φτιάχνω νέα αίτηση??? ή μπορώ να το αλλάξω????

Το φυλλάδιο του τεε μιλαει μονο για για λαθος παραβολο...

Edited by Megapad
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΩΝΥΜΟ: Βάζεις τον πλήρη τίτλο της εταιρίας.

ONOMA: Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

ONOMA ΠΑΤΡΟΣ: Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

ONOMA ΜΗΤΡΟΣ; Βάζεις "ΕΤΑΙΡΙΑ"

 

Επίσης μπορείς στο όνομα πατέρα να βαλεις μια παύλα (-) και στη μητέρα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζεις τα στοιχεία και πατάς αποθήκευση. Το επόμενο παράβολο θα έχει τα σωστά στοιχεία.

 

Ειχα διαβασει πως αν πειράξω κατι στην αίτηση ενω εκκρεμει πληρωμή θα χαθεί το παράβολο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβασει πως αν πειράξω κατι στην αίτηση ενω εκκρεμει πληρωμή θα χαθεί το παράβολο!!!

 

Όχι μπορείς να κάνεις τις αλλαγές που θέλεις....

Edited by LEO
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.