Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Εγω μελετουσα περιπτωση ημιυπογειου αποθηκευτικου χωρου στην αδεια που, κλασσικα, εγινε διαμερισμα στην πραγματικοτητα και η τακτοποιηση μου εβγαινε 770€ συνολο, ενω αν εβαζα και υπερβαση υψους, επεφτε στα 720€ :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω......αντε τωρα να του πεις οτι δεν εχει εκπτωση

Κάνε μια πιο αυστηρή αυτοψία και "βρες" άλλη μια υπέρβαση να βγει η σούμα 905 ευρώ ώστε να πάρεις την έκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Εγω μελετουσα περιπτωση ημιυπογειου αποθηκευτικου χωρου στην αδεια που, κλασσικα, εγινε διαμερισμα στην πραγματικοτητα και η τακτοποιηση μου εβγαινε 770€ συνολο, ενω αν εβαζα και υπερβαση υψους, επεφτε στα 720€ :mrgreen:

Αλχημείες κύριοι, αν μπορούν να ...βρεθούν!

 

Καμιά φορά τα laser έχουν απόκλιση 5-10-20 εκατοστά όταν μετράς το ύψος... το βγάζουν μεγαλύτερο!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε αν ρυθμίσεις υπέρβαση ύψους ενώ αυτή δεν υπάρχει θα είσαι από την μεριά της ασφαλείας... (τι θα σου πούνε δηλαδή...συγγνώμη, ένα λάθος κάναμε μαντάμ).

Edited by Konstantinos_0711
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω περιπτωση δηλωσης σε προσωρινη υπαγωγη.εχει πληρωθει δηλ. το παραβολο και εχει και συμψηφισμο παλαιοτερων προστιμων.θελω να αλλαξω πολυ λιγο τα τμ στα φυλλα καταγραφης.πως θα το κανω?

1/θα αλλαξω τα τμ ,μετα αποθηκευση και μετα υποβολη δηλωσης?θα με βγαλει παλι σε προσωρινη υπαγωγη ομως?????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.