Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

Αυτό δεν έχει να κάνει με το σύστημα, ο browser κρατάει (συνήθως by default και αν θες το αλλάζεις στα options του) ιστορικό των φορμών που συμπληρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το σύστημα του ΤΕΕ (όπως και όλο το σάιτ του ΤΕΕ) είναι down, μήπως γνωρίζει κάποιος τον λόγο?? μήπως λόγω της αυριανής απεργίας?????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα αρχική υποβολή, πληρώθηκε το πρόστιμο και είναι να επιλέξω την εφάπαξ πληρωμή.

Ωστόσο υπάρχει παράβολο του 3843 πληρωμένο.

Λογικά πρέπει να περιμένω το ΦΕΚ που αναφέρει ότι συμπεριλαμβάνονται και τα παράβολα στο συμψηφισμό.

Ωστόσο μπορώ να κάνω προσωρινή υπαγωγή και να υπάρχει μέσα και μόλις βγει το ΦΕΚ να προσθέσω και το παράβολο για συμψηφισμό.

Εννοώ πατήσω ''Υποβολή'' ωστέ να θεωρούμε εντός ρύθμισης ή να περιμένω;

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΟΔΩΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ............. :shock: :shock: :shock:

 

Νομίζω πως μία φορά γράφεις το ποσό και τέλος, έτσι λέει το εγχειρίδιο.

Αν δε θες να το συμπεριλάβεις από τώρα, καλύτερα να περιμένεις τη δημοσίευση και να κάνεις την υπαγωγή τότε.

Link to comment
Share on other sites

Εννούσα να πατήσω υποβολή, να επιλέξω εφ' απαξ και μετά να περιμένω και μόλις γίνει ΦΕΚ, να πάω στην καρτέλα με τα πρόστιμα και να γράψω το παράβολο και μετά να ξαναεπιλέξω ''υποβολη'' για να επανυπολογιστεί.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτο εχω μπερδευτει...ποτε ανοιγει η επιλογη να περναμε παλια προστιμα ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ κανω επιλογη εφαπαξ η ακριβως μετα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.