Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE - ηλεκτρονική εφαρμογή υποβολής.


Recommended Posts

καλά φίλε pk 10gr απορώ!!!

δεν χρειάστηκες ποτέ μέχρι τώρα (1 χρόνο περίπου) βεβαίωση για ηλεκτρ/ση ή για κύρια χρήση ή για δικαστική χρήση;;

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε μη βαρας και μην απορεις... :) :smile:

 

 

Ποσο καιρο ειναι που μπορουμε να κανουμε upload δικαιολογητικα???

Ποσος καιρος ειναι που βγηκε το Δ Δ Τ και οι διευκρινησεις για το Δ Κ??? Οχι ενας χρονος...

 

Ειχα λοιπον την εντυπωση οτι απο την στιγμη που μπορεις τυπικα να ολοκληρωσεις τη διαδικασια, θα ειναι απαραιτητο και να το κανεις κατευθειαν σωστα.. Φανταζομαι συμφωνεις κι εσυ οτι λογικα ετσι θα επρεπε να ειναι..

Edited by pk10gr
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι από την αρχή του νόμου μπορούσε κάποιος να εκδώσει βεβαίωση αρκεί να αποδεχόταν τον όρο στην ηλεκτρονική φόρμα ότι κατέχει τις μελέτες και τα στοιχεία που χρειάζονται.

Δεν έχει αλλάξει κάτι στη φόρμα του ΤΕΕ σε αυτό το σημείο, όπως λειτουργούσε από τη πρώτη μέρα το σύστημα δηλώσεων εξακολουθεί να λειτουργεί και τώρα.

 

Άσχετα βέβαια που τις πρώτες ημέρες και στις πρώτες βεβαιώσεις, κανείς δεν ήξερε ποιές μελέτες και στοιχεία χρειαζόταν να δηλώσουμε ότι έχουμε...

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει όντως αυτό ακκόμη και τώρα;

Διότι μου ζητήσανε τη βεβαίωση αλλά επειδή ακόμα έχω ενδοιασμούς με το ΔΕΔΟΤΑ δε τα στέλνω τα αρχεία ακόμη παρότι τα έχω.

Μπορώ να επιλέξω ότι τα έχω και να πάω σε οριστική υποβολή χωρίς να τα έχω ανεβάσει ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς! Κ εγώ το έχω κάνει και θα τα ανεβάσω όταν αισθάνομαι "ψυχολογικά" έτοιμος...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε όσες δηλώσεις έχω κάνει, έχω "ανεβάσει" τα πάντα, εκτός από το δελτίο ΔΕΔΟΤΑ και την αντίστοιχη Τεχνική Έκθεση γι' αυτό. Τέλος του μήνα έχω αποφασίσει να οριστικοποιήσει όλες τις δηλώσεις. Τα υπόλοιπα θα τα ανεβάσω 20 Ιουνίου 2013...

Link to comment
Share on other sites

Αν πάμε σε οριστική υποβολή χωρίς αρχεία ανεβασμένα, μετά κάνουμε αίτηση να ξαναπάμε σε προσωρινή και να ανεβάσουμε αρχεία ή μπορείς σε οριστική υποβολή να ανεβάσεις αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.