Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρικοί λέβητες


nikmmech

Recommended Posts

Έχετε εμπειρία ή γνώμες τρίτων από συγκεκριμένες εταιρίες ηλεκτρικών επίτοιχων μονάδων?

 

Με ενδιαφέρει, προφανώς η αξιοπιστία στη λειτουργία, αλλά και η συνολική παρουσία της εταιρίας στον ελληνικό χώρο, ώστε να υπάρχει υποστήριξη σε τεχνογνωσία αλλά και ανταλλακτικά.

 

Παρόλο που γενικά πρόκειται για μικρό μερίδιο στην αγορά, αν κρίνετε ότι υπάρχει θέμα διαφήμισης, θέλω να παρακαλέσω όσους κάνουν τον κόπο να απαντήσουν, να μου στείλουν π.μ..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου nic...

Έτυχε να έχω εγκαταστήσει δύο ηλεκτρικούς λέβητες....

Έναν πέρσι και ένα την προηγούμενη εβδομάδα.

Υδραυλικά η συνδεσμολογία τους είναι αστεία.

Αλλά...

Πήρα παραμάσχαλα τον Kapten...

Οσο εγώ συνέδεα αυτός διάβαζε....

Σε 4 ώρες είχε ξεσκονίσει όλο το ΑΓΓΛΙΚΟ (τα νευρα μου)manual και δεν χρειαζόταν κανέναν απο καμιά εταιρία να μας υποστηρίξει.

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος ότι οι υπάλληλοι των εταιριών διαβάζουν τόσο φανατικά τα προϊόντα που πουλάνε....

Το μηχάνημα αν και σχετικά ακριβό μέχρι τώρα δεν μας εχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα.

Αν τύχει και χρειαστεί ανταλλακτικό ή πάθει κάποια εσωτερική βλάβη πάλι δεν ξέρω ποιος θα το υποστηρίξει γιατί δεν έχει τύχει έως σήμερα...

Ο θεός βοηθός....

Το μηχάνημα ήταν LAING

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.