Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

σε εμενα παντως σε chrome και οπου το δοκιμασα σερνεται σε επίπεδα "περιμένω να ψηθει ελληνικός καφες και μετα..."!!!

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να βελτιωθεί η ταχύτητα γιατί σε μένα τουλάχιστον είναι απογοητευτική,

ωστόσο ευχαριστώ την ομάδα για τον χρόνο της που ασχολείται για αυτην την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Έρχονται notifications αλλά κάπως έτσι

Faethon11,

 

GEORGE KARA has just posted a reply to a topic that you have subscribed to titled "Σοφίτα".

 

----------------------------------------------------------------------

Οπως θα έλεγε και η Μπούτου χρήζει ρύθμισεις!

----------------------------------------------------------------------

 

The topic can be found here: http://michanikos.gr...view=getnewpost

 

edit

Πρόβλημα του outlook είναι... Λάθος κωδικοποίηση αλλά δεν ξέρω ποια είναι η σωστή...

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την επιλογή της νέας πλατφόρμας. Πολύ καλή αλλαγή για την κοινότητα. Όπως πάντα περιμένουμε να περάσουν οι παιδικές ασθένειες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις ανακάλυψα ότι με Chrome (καλύτερα) και Firefox (αρκετά χειρότερα) το φόρουμ φαίνεται κανονικά. Με ΙΕ (8 ) απλά εκείνο το "μόνο κείμενο". Τις περισσότερες δε ώρες μέχρι τουλάχιστον χθες το βράδυ, δεν άνοιγαν καν οι σελίδες με ΙΕ (δε δοκίμασα με τους άλλους browsers). Θέμα με τη σύνδεσή μου δεν υπάρχει. Wind έχω συγχρονισμένη στα 14Mbps σε fastpath με πολύ καλά pings σε γενικές γραμμές, Παραμένει όμως πάρα πολύ αργό. Δεν πρόκειται εδώ απλά για "παιδικές ασθένειες" που λέει ο iovo. Είναι και δεν είναι λειτουργικό όπως είναι από θέμα ταχύτητας. Σέβομαι τον κόπο όσων δούλεψαν και δουλεύουν, κατανοώ το ότι κάνουν ό,τι μπορούν, μερικές φορές όμως το "ό,τι μπορώ" δεν είναι αρκετό. Χθες πάνω στην απόγνωσή μου έφτασα στο σημείο να επισκεφθώ (χωρίς εγγραφή εννοείται) εκείνον τον ...παλιότοπο που "σολάρει" ο Pappos... :shock:

 

Υ.Γ, Ακόμα και κανένα donation (επιπλέον των διαφημίσεων) θα ήταν τολμώ να πω αποδεκτό, προκειμένου να αναληφθεί η αποκατάσταση και η πλήρης παραμετροποίηση από επαγγελματίες. Να ξεκουραστείτε και όσοι παιδεύεστε τόσες μέρες.

Edited by tpanag
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα του outlook είναι... Λάθος κωδικοποίηση αλλά δεν ξέρω ποια είναι η σωστή...

Επέλεξε UTF-8 ή unicode αν έχει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν δευλεύει ούτε με αυτές, ούτε με τις άλλες που έχει το outlook. Κινέζικα βγαίνουν, όχι όπως φάνηκαν μόλις τα έκανα quote εδώ παραπάνω.

Ευχαριστώ και καληνύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.