Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

Είσαι βέβαιος; Έχω λάβει ήδη 2-3 και δουλεύουν όλα κανονικά... Μάλιστα μετέφρασα και ολόκληρη την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι ήθελε το δικό σου μήνυμα και όχι εκείνο του JTB ...

 

Σάββατο βράδυ και να προσπαθείς να λύσεις το πρόβλημα ενός μέλους, που το ονόμασες και δύσκολο, πρέπει να σου αξίζουν, τουλάχιστον, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!

 

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ.

Να είσαι καλά ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, σε σχεση με αυτο που ελεγε ο ΜΑΚΑΡ παραπανω, οταν αλλαζω σε ελληνικα, σε κατηγορίες (όπως πχ στο 4014) κι ενω με τα αγγλικα βγαζει "page 1 of...", στα ελληνικα δεν βγαζει κατι, μονο "προηγουμενη", "σελιδες" και "επόμενη".

 

Για δειτε το λιγο...

 

Βρέθηκε και αυτό. Αν το Σελίδα είναι μεγάλο και ενοχλεί μπορούμε να το κάνουμε και Σελ.

 

@ΜΑΚΑΡ

 

Ένα πρόβλημα στο φόρουμ είναι το ίδιο σημαντικό για όλους όσους το χρησιμοποιούν. Λύνοντας λοιπόν προβλήματα εξυπηρετούμε και την δική μας ευκολία στη χρήση του! ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχουν περδευτεί οι δημοσιέυσεις ή εγώ πρέπει να πάω για ύπνο. Είχα δημοσιέυσει σε άλλη ενότητα και αλλού τα βλέπω τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι βέβαιος; Έχω λάβει ήδη 2-3 και δουλεύουν όλα κανονικά... Μάλιστα μετέφρασα και ολόκληρη την απάντηση.

 

Σήμερα το πρωί, από το σύνολο των ενημερωτικών που έλαβα και άνοιξα, τρία εξακολούθησαν να μην έχουν πλήρη διεύθυνση, το ένα αφορούσε ένα ερώτημα για λέβητα αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο του thread, το δεύτερο, στο μήνυμα του Pantel1 με τίτλο "Αρτιότητα και τακτοποίηση" στο "Ν.4014/11 - Ρυθμίσεις αυθαιρέτων" και το τρίτο, στο νέο topic του Engineer με τίτλο "Brand New Server" στο "Ανακοινώσεις".

 

Παραθέτω όλα τα στοιχεία του προβληματικού ενημερωτικού μήπως εντοπιστεί η αιτία.

 

 

Επαναφέρω, επίσης, την παράκληση για διόρθωση του τίτλου μιας ενότητας στην κεντρική σελίδα

 

... παρατήρησα ότι μία ενότητα, στην κεντρική σελίδα, ονομάζεται "Δημοφιλής ετικέτες" αντί του ορθού "Δημοφιλείς ετικέτες". Παρακαλώ για τη διόρθωση.

Edited by MAKAP
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο που μου λείπει σε σχεση με την παλια πλατφορμα είναι οι νεες δημοσιευσεις.

 

Αν υπάρχει κι εγω, πειτε μου βρε παιδια!!! :lol:

Βρέθηκε και αυτό. Αν το Σελίδα είναι μεγάλο και ενοχλεί μπορούμε να το κάνουμε και Σελ.

Ωραια...

Βλέπω το φορματ είναι:

Προηγ.// Σελίδα 1 από 10// Επόμενο.

Το "Επόμενο" πως και δεν το κανατε "επόμενη" μιας και μιλαμε για σελίδες;

Edited by saltapidas
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο που μου λείπει σε σχεση με την παλια πλατφορμα είναι οι νεες δημοσιευσεις.

Αν υπάρχει κι εγω, πειτε μου βρε παιδια!!!

Και εμένα saltapidas αλλά δεν υπάρχει!!! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο. Στην αριστερή στήλη μπορείς να επιλέξεις "New since my last visit" ή "Content I have not read"

Το πρώτο είναι οι νέες δημοσιεύσεις της προηγούμενης πλατφόρμας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.