Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλήματα και Bugs από τη νέα πλατφόρμα


Engineer

Recommended Posts

Συνάδελφοι στο "View new Content" φαίνονται αυτά που λέτε σε μορφή topic και όχι post. Κατάλογο με τις νέες δημοσιεύσεις - posts δεν έχω βρει.

 

Στην κύρια οθόνη των "Downloads" κάτω αριστερά που γράφει Top Authors εμφανίζονται τα μέλη που εχουν κάνει τα περισσότερα downloads και όχι όσοι έχουν ανεβάσει τα περισσότερα files.

 

Ο χρόνος του "edit" προτείνω να γίνει λίγο μεγαλύτερος. Να γίνει μερικές ώρες? Νομίζω ότι είναι υπερβολικά λίγο τα 10 λεπτά. Για διόρθωση εκφραστικών λαθών ή για κάποια άλλη διόρθωση να ταλαιπωρούμε τους διαχειριστές/συντονιστές?

 

β€Λάκη$

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί, από το σύνολο των ενημερωτικών που έλαβα και άνοιξα, τρία εξακολούθησαν να μην έχουν πλήρη διεύθυνση, το ένα αφορούσε ένα ερώτημα για λέβητα αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο του thread, το δεύτερο, στο μήνυμα του Pantel1 με τίτλο "Αρτιότητα και τακτοποίηση" στο "Ν.4014/11 - Ρυθμίσεις αυθαιρέτων" και το τρίτο, στο νέο topic του Engineer με τίτλο "Brand New Server" στο "Ανακοινώσεις".

 

Παραθέτω όλα τα στοιχεία του προβληματικού ενημερωτικού μήπως εντοπιστεί η αιτία.

 

 

 

Αποφάσισα να ξαναγυρίσω στα αγγλικά, μέχρι νεωτέρας, γιατί το πρόβλημα με την ατελή διεύθυνση link των ενημερωτικών μηνυμάτων δεν φαίνεται να έχει ρυθμιστεί.

 

Ευχαριστώ για τη διόρθωση του "Δημοφιλείς ετικέτες" έστω και αν βλέπω πλέον το "Popular Tags"

Edited by MAKAP
Link to comment
Share on other sites

<p>Αποφάσισα να ξαναγυρίσω στα αγγλικά, μέχρι νεωτέρας, γιατί το πρόβλημα με την

 

 

 

Από προχθές έχει εξαφανιστεί το κουμπί "multiquote" και η παράθεση μηνύματος έχει το παραπάνω αποτέλεσμα μέχρι να υποβληθεί το νέο ποστ (ενδεικτικά την έβαλα για να δείτε). Με google chrome αυτά.edit: Δε φαίνεται τελικά. Εμφανίζει τέλος πάντων κάτι μ &pi κλπ.

Edited by tpanag
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα saltapidas αλλά δεν υπάρχει!!! :sad:

something gained, something lost I guess...

 

Κατι άλλο:

ειναι σε κανεναν αλλο "προβληματικό" το post reply κ το edit;

Πολλες φορες παταω "απαντηση" ή "αποθήκευση", αλλά δεν κάνει τίποτα, δηλ δεν με επαναφερει στην σωστη οθηνη με το ποστ ειτε το νεο, είτε το επεξεργασμένο. Πρεπει να κάνω refresh ή back στον browser.

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπιζω απο χτες 3 προβληματα

 

1 εχω χασει το multi quote

2 το quote με περναει σε αλλη σελιδα πλεον οπου το κειμενο εμφανιζεται "εμπλουτισμενο" απο "χαρακτηρες διαμορφωσης" ενω μεχρι προχτες απλα "ανοιγε" στο τελος της υπαρχουσας. (ελπιζω να το περιεγραψα καλα)

3 εχω χασει τις επιλογες του search

 

και τα 3 εμφανιστηκαν ταυτοχρονα ενω τωρα που τα γραφω συνειδητοποιω οτι εχει αλλαξει και η εμφανιση της μασκας log in (στην ουσια παλι με βγαζει σε σελιδα εισοδου ενω μεχρι προχτες απλα εμφανιζοταν μασκα. και παλι ελπιζω να τα περιγραφω καλα ωστε να ειναι κατανοητο)

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

Γυρίστε παρακαλώ την γλώσσα στα Αγγλικά μέχρι να ολοκληρωθεί η μετάφραση της Ελληνικής. Δυστυχώς είναι πάρα πολλά τα κείμενα και θέλει χρόνο η διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

να τη γυρισω.. αλλα απο που???

 

αν μιλαμε για τερμα κατω στη σελιδα διπλα στο change theme που γραφει english(USA) δυστυχως με το που το παταω απλα με επαναφερει στην αρχη της σελιδας και τπτ αλλο χωρις καμια αλλαγη γλωσσας

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.