Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προθεσμιες Υποβολης-Πληρωμης παραβολου κ' δοσεων


Recommended Posts

Απ'οτι κατάλαβα για να γίνει η προσωρινή υπαγωγή πρέπει να κλικάρουμε το εικονίδιο υποβολής δήλωσης και πάλι ώστε να δηλώσουμε και τον τρόπο πληρωμής κτλ. Αυτό το δείχνει και στο βιντεάκι του ΤΕΕ και είναι σαφές. Πως γίνεται να αφορά την αρχική υποβολή όμως, αφού σε αυτή τη φάση δεν έχουν κατατεθεί ούτε σχέδια ούτε έχει υπολογισθεί ακριβώς το πρόστιμο? Σε περιπτώσεις που το πρόστιμο ισούται με το παράβολο οκ. Εχω μπερδευτεί!

Edited by Milakis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 247
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Milakis κι εγώ την ίδια απορία έχω. Άσε που ανησυχώ εάν θα με αφήνει να αλλάξω την Τ.Ζ., διότι με τη νέα τροπολογία μας τ΄ αλλάξανε κι αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού μεταφέρθηκαν ένα μήνα μετά οι αιτήσεις, θα πάνε αντίστοιχα ένα μήνα μετά και οι ημερομηνίες για τα παράβολα κλπ

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα το δούμε από το σύστημα του ΤΕΕ όταν κάνουμε κάποια δήλωση μετά την 30.11.2011 (το πιό πιθανό είναι να πάνε ένα μήνα πίσω).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

συναδελφοι εκανα σημερα μια αρχικη και ληξη παραβολου γραφει 30/11/2011 ,το αγνοω;

 

Συνάδελφε καλή σου μέρα.

 

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.!!!!!!

Να πας ΧΘΕΣ να το πληρώσεις!!!! :mrgreen:

 

Μην παρεξηγήσεις αυτό που έγραψα. Εδώ που μας έχουν φτάσει θα μας τρελλάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ "μαλά......" εκεί στο ΤΕΕ - ΥΠΕΚΑ!!!

Κάθε μέρα αποδεικνύεται αυτό!!!

Κράτησα δυό -τρεις δηλώσεις και δεν τις έκανα μια - δυό μέρες νωρίτερα, μόνο και μόνο για να δω τι θα κάνει το σύστημα την 1η Δεκεμβρίου.

Τις έστειλα σήμερα το πρωί.

Λήξη παραβόλου 30.11.2011.

Τα τύπωσα και πήγα στην τράπεζα. Εισπράχθηκαν κανονικότατα.

Είμαι σίγουρος ότι, αύριο δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα. Θα εμφανιστούν στο σύστημα.

Όλα γίνονται για τα λεφτά!!!!

Κανένας επαγγελματισμός! Καμία ουσία! Καμία ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!!!!

Κάφροι....

Φτάσαμε στο 2011 κι ακόμα δεν κατάλαβαν ότι, οι ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.