Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερωτοαπαντήσεις Μέρος στ απο ΥΠΕΚΑ


Recommended Posts

'Οπως το έλεγα θα γίνει τελικά, ήταν λάθος τους να κάνουν χρήση γραμμάτων για την αρίθμηση τους, αποκλείται να τους φτάσει η ΑλφαΒήτα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα το Ι παει --ΙΑ, ΙΒ κτλ

 

Ερωτηση 2..

 

Τι γινεται αν ο ΗΧ παραβιαζει την καλυψη... (ντεν εχω αλλη καλυψη καρντια μου...)????????

Link to comment
Share on other sites

Μετα το Ι παει --ΙΑ, ΙΒ κτλ

 

Ερωτηση 2..

 

Τι γινεται αν ο ΗΧ παραβιαζει την καλυψη... (ντεν εχω αλλη καλυψη καρντια μου...)????????

 

Σκέφτηκες να αλλάξεις δίκτυο. Κάποιο ίσως με μεγαλύτερη κάλυψη!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που καταλαβαίνω εγώ για τα εκτός σχεδίου :

 

Αν μετά απο 10 χρόνια (λέμε τωρα...) μπει στο σχέδιο ---> πληρώνει άδεια νομιμοποίησης (συμψηφίζοντας το πρόστιμο που έχει ήδη πληρωθεί)

 

Αν μετά απο 10 χρόνια ΔΕΝ μπει στο σχέδιο ---> πληρώνει το υπόλοιπο αρτιότητας....

 

ορθόν?

 

ΥΓ : Τι εννοεί ο ποιητής : Άρθρο 24, παρ. 16 --> .....ενώ συνυπολογίζεται προκειμένου για έκδοση άδειας νομιμοποίησης τους με το πρόστιμο που τους αναλογεί....?????

Edited by salpigoal
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την πιο σοφή κουβέντα εδώ μέσα την είπε κάποιος συνάδελφος (δεν θυμάμαι ποιος ήταν) όταν δημοσιεύτηκε ο 4014 και αρχίσαμε να ψαχνόμαστε. Είχε πει στο περίπου "Πολλά κενά έχει. Θα ξανασχοληθώ με τον 4014 σε κάνα μήνα από τώρα".

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.