Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Επιτρέπεται να τελειώνει το Πρωτάθλημα τόσο νωρίς και με τόση μεγάλη διαφορά ;

Ντροπη να καμαρωνεις για αυτο το πρωταθλημα...

 

Και ακομα μεγαλυτερη ντροπη να χαιρεσαι για νικες-σφαγες, δειγμα μεγαλης ομαδος και καλα...

 

Αν εχεις @@ ελα και κερδισε καθαρα και στα ισα, οχι με τον παικτη σου να πιανει απο το λαιμο τον τερματοφυλακα μου, ο οποιος θα βλεπει και κιτρινη καρτα επειδη αντεδρασε...

 

Ουτε με διαιτητη που δυο ιδια φαουλ στο μεν πρωτο βγαζει καρτα και στο δε δευτερο δε σφυριζει τιποτα (2η κιτρινη σε Ιμπαγαζα)...

 

Σε παρακαλω δηλαδη, θα κανετε το ποδοσφαιρο οπως και το μπασκετ...

Μεταξυ συγγενων και φιλων και αμα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είσαι πολύ κίτρινος μήπως έχεις και σχιστά μάτια και τα βλέπεις λίγο παραμορφωμένα. Τα πέναλντυ στο Ριέρα και Μοδεστό τα είδες ή σου έκοβε τη θέα ο καπνός ; Παίζουμε το καλύτερο ποδόσφαιρο κι έχουμε αυτά τα @@ που λες για να νικάμε ακόμα και στην κόλαση. Θρύλος - Ψυχάρα - Ολυμπιακάρα

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέπεται να τελειώνει το Πρωτάθλημα τόσο νωρίς και με τόση μεγάλη διαφορά ;

 

Φιλαράκο όταν παίζεις 14(=11+3 κοράκια) και με αστυνομίες, ελικόπτερα, ΟΥΚ, ναυτικό, αεροπορίες, πυροσβεστικές, ΕΠΟ κλπ κρατικές εξουσίες εναντίον 11, όλα επιτρέπονται...

αλλά μόνο εντός συνόρων της φαιδράς πορτοκαλέας...

 

γιατί όταν βγαίνεις εκτός συνόρων και αναγκάζεσαι στο 11 εναντίον 11...

τότε αλλάζουν τα κόζα...

 

Παίζουμε το καλύτερο ποδόσφαιρο κι έχουμε αυτά τα @@ που λες για να νικάμε ακόμα και στην κόλαση. Θρύλος - Ψυχάρα - Ολυμπιακάρα

 

Μάλλον αυτό δεν αφορά την κόλαση των ευρωπαϊκών γηπέδων !

Αυτή είναι άλλη κόλαση φαίνεται...

Μας έχεις δώσει μεγάλες "πίκρες" στα ευρωπαϊκά τα τελευταία 15 χρόνια...

(και συ το ξέρεις και όλοι μας...)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είσαι πολύ κίτρινος μήπως έχεις και σχιστά μάτια και τα βλέπεις λίγο παραμορφωμένα. Τα πέναλντυ στο Ριέρα και Μοδεστό τα είδες ή σου έκοβε τη θέα ο καπνός ; Παίζουμε το καλύτερο ποδόσφαιρο κι έχουμε αυτά τα @@ που λες για να νικάμε ακόμα και στην κόλαση. Θρύλος - Ψυχάρα - Ολυμπιακάρα

Δε με λες....?

Μηπως ο Θειος τοσα χρονια σου εμαθε διαφορετικο ορισμο για το ΠΕΝΑΛΤΥ απο αυτον που ισχυει στα υπολοιπα γηπεδα του κοσμου?

 

Γιατι ολος ο κοσμος ειδε το Μοντεστο να βουταει μονος του, να ζηταει πεναλτυ και μετα να χτυπαει το Βαγκελη...?

Τωρα τα δικα σου κοκκινα γυαλια ειδαν μπεναλντυ...

Η υπολοιπη Ελλαδα ειδε κιτρινη για θεατρο και κοκκινη για χτυπημα...

 

Μπορεις επισης να μου εξηγησεις για ποιο λογο δεχτηκε κιτρινη στο 5 ο Φατι και για ποιο λογο δεν πηρε ουτε φαουλ ο Ιμπαγαζα οταν εκανε το ιδιο πραμα στο 25?

Να σου πω εγω....

Γιατι ο Σιδηροπουλος δε θα διακινδυνευε επ ουδενι να συνδεσει το ονομα του με μια ηττα του γαυρου που θα εθετε το πρωταθλημα σε κινδυνο την επομενη αγωνιστικη, παιζοντας και με τον καλυτερο του παικτη στο κεντρο off...

 

Και κατι ακομα και κλεινω εδω....

Τα οπαδικα σου γυαλια τι βλεπουνε στις παρακατω φωτογραφιες?

Γιατι τα δικα μου βλεπουν κοκκινη καρτα...

 

velidis620x350.jpg

guiaro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πω πω έχετε σκάσει από το κακό σας. Για φτιάξτε πρώτα τα του οίκου σας γιατί έχετε τρελαθεί από τη ζήλεια απέναντι στην υπερομάδα του λιμανιού. Για φτιάξτε κανένα γηπεδάκι, για πληρώστε κανένα παίκτη, για πάρτε κανένα σοβαρό προπονητή, για βρείτε κανένα λεβέντη και κουβαρντά Πρόεδρο και μετά ίσως μας κοιτάξετε ξανά στα μάτια. Προς το παρόν θαυμάστε μας στην ΤV και δείτε ξανά και ξανά τη γκολάρα του Φουστέρ.

Θρύλε Θεέ μου Ολυμπιακέ μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.