Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Zabi δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου….

Θα στο πω για δεύτερη φόρα….

Διάβασε όλα μου τα πόστ με προσοχή πριν κάνεις χαρακτηρισμούς.

Ενοχλήθηκα και απόρησα πως δεν ενοχλήθηκαν οι υπόλοιποι όταν έκανες χαρακτηρισμούς όπως καθάρματα και ότι γαύρος σημαίνει σκίσιμο μήτρες από λιμανίσιους και αηδίες….χωρίς να μας γνωρίζεις….

Τι απαντάς τώρα σκέφτηκα…

Τον πλακώνω και εγώ στα μπινελίκια σε ένα φόρουμ μετάδοσης γνώσεων ή το παίζω ήπιος.

Προτίμησα το δεύτερο όχι γιατί είμαι ήπιων τόνων αλλά σεβόμενος τους μηχανικούς μιας και ως υδραυλικός νιώθω φιλοξενούμενος εδώ.

Αν λοιπόν έχεις διάθεση να συζητάμε ποδοσφαιρικά ίσως πειράζοντας ο ένας τον άλλον σε λογικά πλαίσια είμαι μέσα….

Αν θέλεις να βρίζεις την επόμενη θα σε βρίσω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

@aithilenio:

 

ρε φιλε, δεν μπορω να σε πειραξω, γιατι δεν κερδισε ο γαβρος τιμια.Ουτε εγω εχω προσωπικα μαζι σου.Τωρα, για το ποσο αγαπιομαστε οι γαβροι με εσας τοκυς βαζελους, ειναι κατι που εχει περασει στο γονιδιο μας.Κ να με βρισεις κ να σε βρισω, δεν αλλαζει κατι.Τοθεμα σου ειπα, ειναι να φτασουμε σε ενα σημειο να πηγαινουμε με τα παιδια μας ντυμενα το δικο μου κοκκινα,το δικο σου πρασινα, να καθομαστε διπλα διπλα,να τρωτε πενταρες απο το γαβρο κ να μην ανοιγει ρουθουνι.Κ μετα να πηγαινουμε να χαβαλεδιασουμε.Μπορουμε?Εγω λεω οτι ειμαστε πολυ μακρυα φιλε....

 

@pappos: φιλε δεν πιστευα οτι υπαρχει παοκτζης που αυτοσαρκαζεται.Γραφεις!!!Εκτος κ αν εισαι ηρακλης.

Link to comment
Share on other sites

@pappos: φιλε δεν πιστευα οτι υπαρχει παοκτζης που αυτοσαρκαζεται.Γραφεις!!!Εκτος κ αν εισαι ηρακλης.
Αγαπητέ μου φίλε με στεναχωρείς και είμαι και ευαίσθητος...ότι γράφω το εννοώ στα σοβαρά.

Όλα ξεκίνησαν όταν έψαχνα για την ιστορία της Πόλης και εκεί...ήρθε η επιφώτιση...έμαθα για τον ΠΑΟΚ...τα υπόλοιπα που γράφω όχι μόνο τα εννοώ αλλά είναι και η αλήθεια !!!

Ξυπνήστε αγαπητοί !!!

Γνωρίστε την αληθινή ομάδα. Τον πολιτισμό και τον αθλητισμό στο μεγαλείο του !!!

 

Ο zavi το είπε μόνος του !!! Άφησε το αμάξι του στην τούμπα και του το πρόσεχαν οι αδελφοί του ΠΑΟΚ !!! Η φιλοξενία ως υπόδειγμα και τρόπος ζωής !!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΡΑΣΤΙΑ εμφανιση του παοκ στο Μοσχα και τα θερμα μου συγχαρητηρια, αν και Αρειανος, για κατι που πραγματικα δεν περιμενα ποτε να συμβει!

 

Αδικειται απο το αποτελεσμα και τον αποκλεισμο.

 

Ελπιζω και σε αναλογη εμφανιση και απο μερους μας μεθαυριο σε εναν ακομα πιο δυσκολο, ομολογουμενως, αγωνα

Link to comment
Share on other sites

Pappos μαζί σου και όλοι οι επιστήμονες-οπαδοί παοκτσήδες. Μίλησες στη ψυχή μας.

 

Σιγά μην είχε ο gayros μόνο αποκλειστικότητα στους κατά Σαλιαρέλη επιστήμονες-οπαδούς.

Link to comment
Share on other sites

pappos μαζί σου και όλοι οι επιστήμονες-οπαδοί παοκτσήδες.

 

Αδέλφια μου καλώς σας βρήκα !

Πραγματικά με συγκινείτε !!!

 

Δεν μας ενοχλεί το αποτέλεσμα. Σημασία έχει ότι κέρδισε ο αθλητισμός και το ποδόσφαιρο.

ΠΑΟΚ !

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που τα βρήκαμε….

Του χρόνου θα σας πατήσουμε…..:D

Αλλά ρε φίλε παίζοντας μαζί σας γιατί δεν ακούω άλλο Ελληνικό όνομα εκτός του Τοροσίδη:?:

Τι Ολυμπιακός και Λιμάνι μου λες;

Φίλε Boz δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά ο χουλιγκανισμός ξεκίνησε πολύ πριν το OAKA.

Ή τρέλα ξεκίνησε το 80.

Η δικιά μου παρέα ήταν αριστεροί τότε που ήταν μόδα να είσαι Κνιτης.

Zabi σε ζάβωσα εγώ τώρα...Και όμως πλην της Κανέλης υπάρχουν και άλλοι αριστεροί ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω Pappos μπορεί να έχεις δίκαιο…

Εγω είμαι χαμένος στα λεβητοστάσια και εκστασιασμένος με τις πιέσεις της παροχές τους κυκλοφορητές τα ηλιακά την ψυχρομετρία….Καμιά φορά μου την δίνει με την συνολική πορεία της χώρας, ρίχνω κανα μπινελίκι και ξαναγυρνάω στον μικρόκοσμο της θερμομηχανολογίας που με ενθουσιάζει….

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.