Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

pantsel δεν είσαι εντάξει

έχει την πίκρα του ο άνθρωπος, του τα χώνεις κι από πάνω...

εγω δεν τα χωνω σε κανεναν

αυτος αποκαλεσε τους παιχτες του παναθηναικου ΗΛΙΘΙΟΥΣ :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

δυο θεοί λιγότεροι..

και επειδή το είπα προ διμήνου το θυμίζω http://www.michanikos.gr/topic/2488-%CE%A4%CE%B9-%CE%BF%CE%BC%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%B5%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B5/page-120?do=findComment&comment=669657

Link to comment
Share on other sites

τέλειωσε η παρωδία και δυστυχώς σε αυτήν πήρε μέρος φέτος και ο Πανιώνιος (και ντρέπομαι για αυτό) ειδικά σήμερα Μα το θεό ζηλεύω τους ΑΕΚ τζήδες Για τους δε Απολλωνιστές έχω να πω ότι πρέπει να είναι υπερήφανοι για την ιστορία της ομάδας τους περισσότερο από την δική μου που δυστυχώς φέτος δεν την τιμήσαμε με την εν γένει στάση μας να τα έχουμε καλά με τον χοντρό   Αν ήμουν μικρός και διάλεγα τώρα ομάδα θα γινόμουν σίγουρα Απόλλωνας 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερη σαπίλα από τη σημερινή δεν υπάρχει.... Και τα πρόβατα χαίρονται στο πάρτι του χοντρού δημάρχου.... Ευτυχώς που δεν μένω Πειραιά, θα είχα μετακομίσει.. Εξω από το λιμάνι όπου τους βρείτε..Δεν υπάρχει άλλη λύση. Χαρείτε προβατίνες μπεεεεεεεεεεεεεεεεεε... Ουστ από κει!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε, λίγο πιο έξω.... :mrgreen:  Ασε γιατί σήμερα που τελείωσε η σεζόν ήταν μες την τρελή χαρά... Μετά της έσκασα το μυστικό ότι φέτος έχει μουντιάλ.!!

Μπαμ κάτω.. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Στον δρόμο που χαράζει ο θρύλος.

 

Ετοιμάζεται και το έτερο μεγάλο κόκκινο λιμάνι για τον τίτλο μετά από 24 χρόνια.

 

post-28847-0-68328900-1397423065_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δυο θεοί λιγότεροι..

και επειδή το είπα προ διμήνου το θυμίζω http://www.michanikos.gr/topic/2488-%CE%A4%CE%B9-%CE%BF%CE%BC%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%B5%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B5/page-120?do=findComment&comment=669657

πάνε οι θεοί, πάνε και οι ημίθεοι....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.