Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν μου λες ικαρε 13, την γκόμενα απο αριστερά στην οθόνη σου τι βλέπεις? Ξέρεις τι σου γνεύει ? Για περάστε από τον πειραιά για μια πουτσ…α    να!!!!  

 

http://www.sport-fm.gr/newspapers/prasini/2014/05/29/

Link to comment
Share on other sites

Ελα τι έγινε πριν λίγο γύρισα......

Την ημέρα της άλωσης κάνατε λέει break μετά από 21 χρόνια?? Καλά είναι......

Δεν πειράζει έτσι και αλλιώς σήμερα ήμασταν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ...Οπως στο λέω, από το f4 και μετά σερνόμαστε.... Ούτε διαιτησίες, ούτε μαλακιες δηλώσεις Τράκη....ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ...και αν δεν σε έπιαναν τα γνωστά κόμπλεξ, θα είχες καθαρίσει από το τρίτο....Το ότι πήγε στο τέλος στο καλάθι δε μου λέει τίποτα..

Χαρείτε λοιπόν το πρωτάθλημα, κάντε τα δικά σας στο τηγάνι, αγκυροβολήστε τους μισφιτς στο mary plaza, να πάρετε τον αγώνα....γιατί αν κάνεις καμιά μπαρτζωκιά και το χάσεις μετά θα έχουμε δράματα στο τελευταίο....ξέρεις στα βόρεια... (αν και εσύ είσαι από Κρήτη και έχεις χάσει επεισόδια)

 

Για μένα τελείωσε σήμερα..Εκτός αν έχετε όρεξη...

Link to comment
Share on other sites

τι τραγικά δεν λες εμετικά Πρέπει να είσαι πολύ αλλοτριωμένος για να διαβάσεις μια τέτοια φυλλάδα Ασε το επίπεδο των δηλώσεων των προέδρων , πεζοδρόμιο χειρίστου είδους Αλλά εδώ ο πρωθυπουργός μιλάει με την πιο γνωστή λέξη από μ   Πολιτισμική κατάπτωση σαν τους ανθρώπους που ακολουθούν αυτές τις δυο ομάδες που δυστυχώς ακόμα και μορφωμένοι να είναι με το ίδιο χυδαίο λόγο εκφράζονται Βλέπω πιτσιρίκια από την πόλη μου στο fb να έχουν like , σε χυδαίες εκφράσεις γαύρων από τα καμίνια που ντρέπομαι  να τα διαβάσω και από κάτω ένα χείμαρρο οχετού Διαβάζω τις δηλώσεις του μικρού Γιαννακόπολου , οχετός φρασεολογίας Οσο υπάρχουν αυτές οι ομάδες τόσο το πολιτισμικό επίπεδο θα κατέρχεται και ο αθλητισμός θα χάνει κάθε έννοια και αξία Λυπάμαι πραγματικά γιατί για μένα ο αθλητισμός είναι ένα από τα βασικά στοιχεία της ζωή μου Ευτυχώς αυτά είναι μακριά μας αν εξαιρέσουμε το παλαιόκουτο τις παλαιοφυλλάδες  και το fb που τα φέρνουν και κοντά μας και μας μολύνουν τελικά και  εμάς (ειδικά τους νέους) Αλλά έχουμε ακόμα άμυνα , κάτι που έχει χαθεί εκεί πέρα στο λεκανοπέδιο 

 

εξαιρείται ένα μεγάλο μέρος των αθλητών ποδοσφαιριστών αυτών των ομάδων, που δεν είναι σαν τους οπαδούς τους τόσο αλλοτριωμένοι ηθικά 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σαν βάζελος μεν αλλά Βαρδινογιαννικός , έχω να πω ότι προσπάθεια του Καπετάνιου να διαλύσει τους συνδέσμους πολεμήθηκε από όλους .

 

Από τους αρχηγούς των συνδέσμων που έχουν καλό μεροκάματο , από τους γαύρους και τους παοκτζήδες αρχικά αλλά και από άλλους αργότερα που είχαν προέδρους με θέματα στην δικαιοσύνη και χρησιμοποιούσαν τους οπαδούς σαν πραιτωριανούς , αλλά και από τα κόμματα που είτε δεν ήθελαν να έρθουν σε σύγκρουση με τοπικά συμφέροντα , είτε γιατἰ μέσα στις θύρες είναι κομματόσκυλα και ομάδες δράσης ανάλογες με αυτές που υπάρχουν στα πανεπιστήμια και στα συνδικάτα .

 

Οχι μόνο από την δεξιά όπως λένε κάποιοι που θέλουν να το παίξουν αθώοι , αλλά από παντού .

Link to comment
Share on other sites

πάντως για να είμαι δίκαιος χτες οι φίλαθλοι του ΠΑΟ ήταν άψογοι Ο πρόεδρος ήταν ο καραγκιόζης

 

Πάντως για να πω και κάτι προσωπικά για μένα , την Τετάρτη είχαμε το παραδοσιακό αγώνα της πόλης μου παλαίμαχοι - Δάσκαλοι , κάτι σαν ταλαιπωριακός - Βραδυπωριακός όπου νικήσαμε οι παλαίμαχοι 2-1 Έπαιξα στο πρώτο ημίχρονο και είμαι το δεξί μπακ (με τα κόκκινα) 

 

 

για κοντά στα ήντα , μάλλον καλός είμαι , αν και δεν είχα πολύ πίεση από την μεριά μου 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Είσαι το γνωστό δεξί μπακ που δένει τα κορδόνια του στη σέντρα?  :mrgreen: Οι κόκκινοι είστε?? Για να δούμε....

 

Για χτες κανείς Παναθηναϊκός δε συμφωνεί με τις δηλώσεις...Οκ, το καταλάβαμε Δημητράκη δεν θα βάλεις τα 2Μ στην ΠΑΕ το καλοκαίρι....γι'αυτό και η αναφορά στον Αλαφούζο... 

Αν και θα τον ήθελα στην ΠΑΕ να τα χώνει στον χοντρό....Για εκεί είναι ο κατάλληλος άνθρωπος

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

κόκκινοι (φτου κακά ...  που σου το  λέω θα πάρω άφεση αμαρτιών για το χρώμα , λόγο συνειρμού, γιατί εγώ σαν πανιώνιος το αντέχω )

Link to comment
Share on other sites

τι ωραία θα ήταν αντί να είχαμε αληταρία στα γήπεδα να βλέπαμε κάθε Κυριακή αυτό που βλέπω τώρα στο φιλικό της εθνικής με την Πορτογαλία με χορούς και τραγούδια στην κερκίδα και γέλια και αστεία και μουσική , πανηγύρι δηλαδή Να γίνει το γήπεδο γιορτή 

Link to comment
Share on other sites

τι ωραία θα ήταν αντί να είχαμε αληταρία στα γήπεδα να βλέπαμε κάθε Κυριακή αυτό που βλέπω τώρα στο φιλικό της εθνικής με την Πορτογαλία με χορούς και τραγούδια στην κερκίδα και γέλια και αστεία και μουσική , πανηγύρι δηλαδή Να γίνει το γήπεδο γιορτή 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.