Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

αποκριες εχουμε

ντυθηκε το Περιστερι...ορνιο

 

pthno7.jpg?itok=7QSgLSRI

ηταν κι ο Ηρακληςε καπως παραφαγωμενος...

μολις ειχε αποφαει ολοκληρο Ερυμανθιο  καπρο  με καμποσες πατατούλες  ...ειχε πιει και κανα δυο βαρελια μπυραλ...

τον ειχαν ξεκατινιασει και κατι.... Αμαιζιγκ γκερλς

αστα :smile: :-) :smile:

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

σιγά μη κλάψω για 22 μανδράχαλους που τρέχουν με ένα φουσκωμένο τόπι .....

http://www.slang.gr/lemma/3942-mantraxalos

Link to comment
Share on other sites

αποκριες εχουμε

....

 

μας προσβάλλεις τώρα..... ολόκληρη γενιά της παράγκας όρνιο δεν λέει....

 

προβάλουμε αυτή τη λογική για το περιστέρι μας....

 

1.jpg

 

2.jpg

 

ανθρωποκεντρική πρώτα πρώτα και ακολουθεί μακράν ένα τόπι και 22 να το κυνηγάνε  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

εδιτ

imhotep ....καλόοοο και σεμνό ε... 

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Με απόφαση του Πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα... του Yφυπουργού Αθλητισμού Σταύρου Κοντονή και των συναρμοδίων φορέων, αναβάλλεται το σημερινό παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.

Παρότι φτάσαμε στο… παρά πέντε με αποτέλεσμα η ΠΑΕ ακόμη και τα εκδοτήρια και τις θύρες να ανοίξει για να μπουν φίλαθλοι της Ενωσης, ενώ και η αποστολή του Ατρομήτου αναχωρούσε από το ξενοδοχείο για το γήπεδο!

Μάλιστα, πληροφορίες αναφέρουν ότι ο Σταύρος Κοντονής είναι κοντά σε απόφαση για οριστική διακοπή του Κυπέλλου, έχοντας και το πράσινο φως από τον Αλέξη Τσίπρα.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ: «Η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους για τη μη διεξαγωγή του αγώνα Κυπέλλου ΑΕΚ-Ατρόμητου, κατόπιν σχετικής απόφασης του Υφυπουργού Αθλητισμού Σταύρου Κοντονή».

post-15892-0-35345500-1457021192.jpg

Link to comment
Share on other sites

να σταματήσουν οριστικά όλα και για πολύ καιρό Εγώ εκτιμώ ότι χρειάζονται τουλάχιστον 5 χρόνια Να αλλάξουν όλα σαν να ανακαλύπτουμε τώρα το ποδόσφαιρο 

Link to comment
Share on other sites

Με τον ΣΥΡΙΖΑ θα κλεισουν ολα αυτο ειναι το μονο σίγουρο..

Απο την αλλη δεν ειναι τυχαίο οτι όσοι παίζουν με τον γαύρο αδικούνται και προκαλούνται για επεισόδια. Καποια στιγμη το ποτήρι ξαχυλιζει. Καλα τους κάνανε μπάχαλο παντου μεχρι να φύγει ο χοντρός απο το ποδόσφαιρο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τον ΣΥΡΙΖΑ θα κλεισουν ολα αυτο ειναι το μονο σίγουρο..

Απο την αλλη δεν ειναι τυχαίο οτι όσοι παίζουν με τον γαύρο αδικούνται και προκαλούνται για επεισόδια. Καποια στιγμη το ποτήρι ξαχυλιζει. Καλα τους κάνανε μπάχαλο παντου μεχρι να φύγει ο χοντρός απο το ποδόσφαιρο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ικαρε και το λεω γιατί ήμουν κάποτε μέσα στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο Είναι πολλά λάθος από τότε που ξεκίνησε το επαγγελματικό ποδόσφαιρο Αλλά τώρα φτάσαμε σε οριακό σημείο Εχουμε επαναλαμβανόμενα επεισόδια ακόμα και σε τελικούς κυπέλου (μην ξεχνάς τον αγώνα ΑΕΚ - Ατρόμητος ειδικά βέβαια τελευταία με κοινό σημείο τον Ολυμπιακό , κάθε δίμηνο (όπως είπες προφανώς το ποτήρι ξεχύλισε) Είχαμε νεκρούς που ξεκίνησαν από την Λάρισα με την φωτοβολίδα και φτάσαμε με τον οπαδό του Εθνικού στην Κρήτη Τα γήπεδα έχουν γεμίσει αλήτες ειδικά των μεγάλων ομάδων Είχαμε και νεκρούς εκτός γηπέδων όπως στην Παιανία με τον οπαδό του ΠΑΟ Το χειρότερο έχουμε ένα σύστημα που ευνοεί την δημιουργία Πληβείων και πατρίκιων Τα γήπεδα είναι τα περισσότερα επικίνδυνα για την ασφάλεια των φιλάθλων Και υπάρχουν εγκληματικές ομάδες (γιατί δεν θεωρώ ότι είναι μόνο μια ) 

 

Μπορεί να χάρηκα που άνθρωποι σαν τον Βαγγέλη Συρίγο παλαιό τερματοφύλακα του Αιγάλεω , Πανιωνίου , Απόλλωνα να με θυμούνται ακόμα και να με φωνάζουν "μικρό"  χρόνια μετά , όπως τότε που με καθοδηγούσε καλώντας με μικρέ , σαν γκολκήπερ με τις φωνές του και εγώ ήμουν στόπερ  , αλλά οι μνήμες μου από το επαγγελματικό χώρο του ποδοσφαίρου δεν ήταν καλές Και ευτυχώς που υπήρξε και ο Α.Ο. Καρύστου και έχω να θυμάμαι κάτι όμορφο από το ποδόσφαιρο όσο έπαιζα παρότι χρήματα έβγαλα πιο πολλά στην Αθήνα και έπαιξα μπροστά σε περισσότερο κόσμο και ήμουν και γνωστότερος την εποχή εκείνη 

post-65466-0-82619100-1457035285.jpg

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

με το που μπήκε το 1-0 είπα πως ο αγώνας δεν θα τελειώσει.... Και το πέτυχα...

 

tip πόσα $παίχτηκαν στο διπλό αλλά δεν θα πληρωθούν επειδή διακόπηκε;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.