Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ομάδες φωτοβολίδες.. Την μια χρόνια σηκώνουν τρόπαιο την άλλη πανε στη β κατηγορία..

Το θέμα είναι πως αυτήν την μία φορά, τους το επέτρεψαν......

Link to comment
Share on other sites

Μα τι δουλειά έχει το κράτος... ΕΠΟ, SL και NOVA τα κανονίζουν....

 

υ.γ. Δεν θα σας κουράσουμε πολύ αύριο για να πάτε στον τελικό ξεκούραστοι....

Link to comment
Share on other sites

είδα μετά από χρόνια πολλά τον πανιώνιο λόγο το ότι έφυγα επαρχία από το 92 Λοιπόν έπαθα πλάκα με την ομάδα μου Ίσως ο καλύτερος πανιώνιος που έχω δει κυρίως σαν ομάδα και όχι μόνο σαν άτομα Η μπάλα με την μια - αυτοματισμοί , πάθος και ενθουσιασμός σε κάθε κίνηση και ένα Τσιώπης φοβερός Ειδικά σε ένα σημείο του αγώνα στο β ημίχρονο στο κέντρο έκανε μια φοβερή εναέρια προβολή για να κόψει την μπάλα Επίσης μου έκανε φοβερή εντύπωση η σύνθεση του κόσμου στην κερκίδα πολλά μικρά παιδιά και γυναίκες (είχα δυο δίπλα μου ) Ο δε πανιώνιος κέρδισε ένα φίλαθλο ακόμα τον γιο μου που πήγε στα 10 του για πρώτη φορά σε γήπεδο Α Εθνικής Το δε παιχνίδι πολύ καλό δεν βαριόμουνα σε κανένα σημείο του αγώνα Το μόνο αρνητικό τα ασχημα σχόλια κάποιων στην κερκίδα για τον Καθάριο που δεν του πήγε το ματς από την αρχή (έχασε δυο τρία κοντρόλ ) αλλά είναι εμφανές ότι είναι ένας ταλαντούχος παίκτης που θα γράψει και αυτός το όνομα του στην Πανιωνάρα και όχι μόνο Βέβαια θα πρέπει να δείχνει και το πάθος και την δύναμη των άλλων παικτών , αν και κάθε παίκτης έχει τα δικά του στοιχεία και στο Καθάριο δεν είναι η δύναμη το κύριο στοιχείο του

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.