Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

τι είχα γράψει εγώ για το Αναστασίου θυμάσαι Ικαρε ?  Αν διώξετε τον Αναστασίου  πρέπει να έχετε βρει κάτι καλύτερο αλλά φαγωθήκατε να φύγει για να πάτε σε κάτι άγνωστο και τελικά χειρότερο . Το ίδιο κάνει φέτος η ΑΕΚ να μου θυμίσετε να τους το γράψω σε κανένα χρόνο ή και λιγότερο Εμείς τουλάχιστον στο Πανιώνιο κάναμε την βλακεία να διώξουμε τον Μαρίνο αλλά δεν πήγαμε τουλάχιστον σε άγνωστο , αν και εμείς θα το πληρώσουμε τελικά γιατί μιλάμε για ηλίθιους παράγοντες αλλά κυρίως φιλάθλους 

Link to comment
Share on other sites

Κρίμας που δεν υπάρχει ποδόσφαιρο με e-mail.

Αν φοβάται για περιττό ρίσκο (υπαινίσσεται τραυματισμού) τότε να κάθεται στον πάγκο ή στο σπίτι του και να απολαμβανει τα εκατομμύριά του.
.
Μιά άλλη πρωταθλήτρια που ξερω είχε χάσει κάποτε απο κάτι περίεργα νησιά, απο Φ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ατρομητάραααααααα ..... ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ......  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  ...... 

 

 

 

afieroma-atromitos.jpg

 

 

 

αν ζούσε ο πατέρας μου θα χοροπηδούσε τώρα ... αφιερωμένο στη μνήμη σου

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Σας τα χρωστάμε, και θα σας τα επιστρέψουμε στο β' γύρο...

Άσε τώρα είστε και εσείς... Μας μοιάσατε. Νίκη στην Ιταλία ήττα από ατρόμητο δεν σας πιανει με τίποτα το στοίχημα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.