Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Η ΑΕΚάρα καθήλωσε τον Παναθηναϊκό στο ημικύκλιο της σέντρας.

Αξέχαστος αγώνας.

Τον παρακολούθησα στην τι-βι μαζί με κάτι κουμπαρομπατζανάκια βάζελους.

Τουλάχιστον αν επιτρεπόταν η μετακίνηση φιλάθλων θα κλαίγαμε όλοι μαζί στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόλαβα λίγο στο τελος το MU-liverpool. Είδα όμως μετά "ποιοτική superleague"... Συν την ανάλυση του "ντέρμπι" μετά στο ΣΚΑΙ...

 

Υ.Γ. Αισθάνομαι τυχερός που τελικά δεν πήγα στο γήπεδο, μετά από μίνι σύσκεψη και ώριμη σκέψη...

Edited by akaliak
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να δείτε μπαλίτσα καλή στην Ελλάδα μόνο Πανιώνιος άντε και λίγο Πας ίσως Ξάνθη και τώρα τελευταία Αστέρας Παραδόξως για την θέση του , καλή μπάλα παίζει και ο Λεβαδιακός (τα ματς του είναι καλά γιατί παίζει επιθετικά ) Τα δυο τελευταία ματς του γαύρου ήταν καλά ειδικά με τους πιτσιρικάδες .

 

 

Εγώ το έχω γράψει πολλές φορές σε διάφορα θέματα ότι μπορεί να υπάρχουν δυσκολίες στην ζωή μας από τότε που άρχισε η περίοδο της οικονομικής κρίσης , αλλά μάλλον αυτά τα χρόνια θα είναι τα καλύτερα της ζωής μου λόγο των παιδιών μου , της συσπείρωσης της οικογένειας μου  με αγάπη παρά με χρήμα και την ύπαρξη πολλών ανιψιών από τους οποίους ο τελευταίος είναι 3 μηνών  και άλλα πολλά για να μην κουράζω όπως πχ η επιστροφή πολλών παλαιμάχων στο γήπεδο Αλλά το καλύτερο σε αυτήν την εποχή της κρίσης θα είναι η Πανιωνάρα που τώρα που δεν υπάρχει το χρήμα οι ομάδες με ιστορία οργάνωση και αγάπη για το ποδόσφαιρο  φαίνονται πιο πολύ Ζούμε στιγμές 1971 περίοδο που ο πανιώνιος ήταν δεύτερος (άδικα γιατί έπρεπε να ήταν πρωταθλητής ) και τότε πάλι ήμασταν στο ξεκίνημα της της πετρελαϊκής κρίση Καθόλου τυχαία γιατί όταν δεν υπάρχει χρήμα κάτω από το τραπέζι , φαίνεται ο καλός 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Νίκη με Βιτώρια και πάμε final four. Άσε μετά τον πρεσβευτή να παίρνει τα κυπελλάκια με την ευγενική χορηγία των γκρίζων.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πόνεσε που χρειάστηκε σχόλιο ?  :mrgreen:

 

Μέχρι το final four και πολύ σας είναι . Εμείς είμαστε στην μετά Διαμαντίδη εποχή και θα προσαρμοστούμε σύντομα ....

Link to comment
Share on other sites

Άσε τον γαύρο να νομίζει ότι κάτι κάνει στην κανονική περίοδο και όταν έρχονται τα κρίσιμα παιχνίδια να τα χάνει όπως έγινε με το ξέσκισμα στο τηγάνι.... Δεν κοιμήθηκαν οι γαύροι εκείνο το βράδυ, βουρκωμένα μάτια το πρωί μιλάμε για τρελή καζούρα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.