Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν ξέρω τι εννοείς για τον κουβά...αλλά ο Σαντος δεν παίζεται με την κ....δια του στις κληρώσεις ! Ένας Φαλκάο μόνο είναι....

Ακομα και η Ρουμανια στα μπαραζ ηταν η πιο ευκολη ομαδα μαζι με την Ισλανδια. Καθομαι και θυμαμαι παλιες ομαδες της Ρουμανιας με Ποπεσκου, Λουπεσκου και εβλεπα αυτους τους ασχετους και αναρωτιομουν...

 

Και η Κολομβια εχει δειξει καλα στοιχεια ως τωρα. Πιστευω ομως πως εαν δεν υπαρξουν τραυματισμοι βασικων παικτων θα προκριθουμε ευκολα η δυσκολα.

Edited by thodoris1982
Link to comment
Share on other sites

FIFA/Coca-Cola ranking table

http://www.fifa.com/worldranking/rankingtable/index.html?intcmp=fifacom_hp_module_ranking

4. Κολομβία

12. Ελλάδα

17. Ακτή Ελεφαντοστού

48. Ιαπωνία

no comments

Link to comment
Share on other sites

ρε χοντρέ έκανες στο κύπελλο τα όργια και το πήρες από μια ομάδα της περιφέρειας , ούτε ένα βαθμό να μην σου φύγει : Έχεις μακράν την καλύτερη ομάδα , χοντρέ , τόσο ξεφτίλας είσαι ; ούτε ψίχουλο ; Τόσο κυνήγι στο χρήμα χοντρέ ; Εγώ θα σου ευχηθώ χοντρέ η ομάδα σου να πάει καλά την τρίτη για να πανηγυρίσουμε την πρόκριση Αλλά χοντρέ είσαι για γέλια ...

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι Αντερλεχτ....από κούνια... :mrgreen:

 

εεεε,ρεεεεε, γλεντια

 

 

Χ -1 , χ   4,4

2κατοσταρικακια επαιξα

Link to comment
Share on other sites

Λίγο έχει να μας πουν ότι κ αυτό το έστησε ο χοντρός.... 3 αποβολές κ 3 πέναλτι …. Ούτε στην σουπερ λινκγ δεν συμβαίνει  

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με 3 ανύπαρκτα πέναλτι και 3 ανύπαρκτες αποβολές θα μπορούσατε να νικούσατε.....Στο τέλος τρώγανε τα νύχια τους στο γήπεδο, μη γίνει καμιά στραβή....

Για να δούμε τι θα βγάλει η κλήρωση....Καμιά Μπάγερν? καμιά Μπάρτσα? Ε, ρε γλέντια...... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.